Najpopularniejsze miejsca na Instagramie 2016 roku

Najpopularniejsze miejsca na Instagramie 2016 roku

Opublikowano 5.01.2017 10:27 Aktualizacja: 5.01.2017 10:43 - 2


Obiecałem sobie, że już więcej w najbliższym czasie nie zamęczę Was podsumowaniem minionego roku na jakikolwiek temat. Ale jak to ze mną bywa, jestem człowiek o słabej silnej woli i obietnicy sobie danej nie spełniłem. Żeby to pierwszy raz – w końcu średnio 3 razy w tygodniu obiecuję sobie, że skończę ze słodyczami, a pisząc dla Was ten wpis opycham się czekoladkami. Dostałem je jako świąteczny prezent, a w jakiś magiczny sposób jeszcze nie zostały przeze mnie zjedzone. Cuda jednak się zdarzają.

Ale odchodząc już od mojej silnej woli, zgodnie z tytułem przygotowałem dla Was listę 10 najpopularniejszych lokalizacji, w których oznaczali się użytkownicy słynnej aplikacji w minionym, 2016 roku. Przygotujcie się na niezwykłą, szybką podróż dookoła świata.

#10. Ogólnorosyjskie Centrum Wystawowe

Wbrew nazwie to nie tylko centrum wystawowe, ale także przestrzeń do spędzania czasu wolnego, usytuowana północno-wschodniej Moskwie. Nie dziwi więc, że aż tyle stąd zdjęć – szczególnie z okresu letniego.

#9. Brooklyn Bridge

Chyba każdy choć raz w życiu widział ten most, przynajmniej na zdjęciu. Zyskał on miano “najbardziej fotogenicznego mostu wiszącego na świecie”. I wcale się nie dziwię.

#8. Molo Santa Monica Pier

O tym miejscu mogliście nie słyszeć. To bardzo charakterystyczny punkt w Colorado Boulevard w Santa Monica w Kalifornii. Woda, plaża, wesołe miasteczko…

#7. Las Vegas Strip

Jak ja bardzo chciałbym tam być!

#6. Luwr

Ktoś kiedyś powiedział mi, że być w Paryżu i nie odwiedzić tego słynnego muzeum to wstyd. Użytkownicy Instagrama chyba wzięli to sobie do serca.

#5. Wieża Eiffel

To samo, co o Luwrze usłyszałem o tej słynnej konstrukcji.

#4. Times Square

Chyba jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc świata. Ikona Nowego Jorku, która za sprawą przeolbrzymiej liczby neonów nigdy nie gaśnie.

#3. Central Park

Oaza zieleni, płuca Nowego Jorku, jedna z największych atrakcji turystycznych miasta.

#2. Parki Universal Studios

Znajdziemy w nich mnóstwo rozrywek nawiązujących do filmów wytwórni Universal, które świetnie prezentują się w instagramowym kadrze.

#1. Parki Disneya

Podobno najszczęśliwsze miejsca na świecie, w których spotkać możecie bohaterów swoich ulubionych bajek.

Jak widać, Instagram bez wątpienia stał się miejscem zastępującym nam tradycyjne albumy ze zdjęciami. Teraz to właśnie tu dzielimy się z innymi swoimi wspomnieniami, nierzadko jednak nieco się lansując… ;-) A Wy, macie zdjęcie z któregoś z tych miejsc?

Wieści z Rozładowani.pl