Serwis Netflix jest niezastąpionym liderem w naszym kraju. Oczywiście jestem ciekawy, jak dużo się zmieni po ostatnich podwyżkach Netflixa, ale i tak według mnie oferta jest na tyle atrakcyjna, że warto dopłacić kilka złotych.

Jakiś czas temu prezentowałem subiektywny ranking, jakie są najlepsze sitcomy i komedie na Netflix. Wcześniej podzieliłem się z Wami najlepszymi według mnie dramatami, dzisiaj czas na kolejną kategorię – kryminał.

R E K L A M A

Najlepsze seriale kryminalne na Netflix

Dark

Klasyka ostatnich lat. Zawiła historia i wizja przyszłości. Znakomita produkcja naszych zachodnich sąsiadów. Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. Pogoń za prawdą ujawnia szokujące, skrywane od pokoleń tajemnice.

The Sinner

W małym miasteczku w stanie Nowy Jork udręczony detektyw poszukuje odpowiedzi na temat zagmatwanych spraw, a jednocześnie zmaga się z własnymi demonami.

Ozark

Dramat kryminalny przysporzył sobie rzesze fanów na całym świecie. Niebawem kolejny sezon, dlatego warto sobie przypomnieć te poprzednie. Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

Narcos

Prawdziwa historia bezwzględnego kolumbijskiego bossa narkotykowego stała się inspiracją dla tego mocnego serialu o walce z człowiekiem, który drwił z wszelkich zasad.

Niewiarygodne

Gdy młoda kobieta zostaje oskarżona o kłamstwo w sprawie gwałtu, dwie policjantki badają serię zaskakująco podobnych ataków. Serial inspirowany prawdziwymi zdarzeniami.

Mindhunter

Koniec lat 70. Dwóch agentów FBI zmienia oblicze kryminologii, badając umysły morderców i niebezpiecznie przybliżając się do poznania istoty bezwzględnego zła.

Sherlock

W nowej wersji kryminalnych opowieści sir Artura Conana Doyle’a słynny ekscentryczny detektyw tropi przestępców działających we współczesnym Londynie.

Breaking Bad

Tego tytułu po prostu nie mogło tutaj zabraknąć. Jeden z najlepszych seriali w historii. Umierający na raka nauczyciel chemii łączy siły z byłym uczniem, aby zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę. Wspólnie zaczynają produkować i sprzedawać metamfetaminę.

Peaky Blinders

Tommy Shelby dowodzi gangiem działającym w Birmingham w 1919 roku. Szef grupy przestępczej zapłaci każdą cenę, aby wspiąć się po szczeblach kariery na sam szczyt.


Posłuchaj nas!