Piszemy o nowościach filmowych, a także serialowych, jakie pojawiają się w serwisach streamingowych. Postanowiłem zadbać także o mocną grupę graczy wśród naszych Czytelników. Przejrzałem najnowsze promocje na gry PlayStation 4 i zebrałem je w jednym miejscu.

Mam nadzieję, że takie „notowania” przypadną Wam do gustu. Postaram się powiększać ilość promocji z każdym tygodniem, szczególnie że przed nami blakłiki i inne mikołajki. Okazji do zakupów będzie zatem sporo.

Promocje gier pudełkowych na PS4

STARLINK: BATTLE FOR ATLAS (PAKIET STARTOWY) – 59,99 zł

Cena w PS Store: 329,90 zł

W Starlink: Battle for Atlas poprowadź bohaterską drużynę międzygwiezdnych pilotów do walki o wyzwolenie układu gwiazdy Atlas spod jarzma Zapomnianego Legionu. Innowacyjne modułowe zabawki pozwalają graczom budować niepowtarzalne statki gwiezdne, które można personalizować w każdej chwili i dostosowywać je do wyzwań, które czekają na gracza w tej epickiej przygodzie w otwartym świecie.

STAR TREK BRIDGE CREW – 29,99 ZŁ

PREVIEW SCREENSHOT1 534363

Cena w PS Store: 199,90 zł

Zanurz się w kompletnym świecie Star Treka w Star Trek™: Bridge Crew, zawierającym też DLC The Next Generation. Dziel swoją galaktyczną przygodę z nawet czwórką znajomych w międzyplatformowej rozgrywce współpracy.

THE CREW ULTIMATE – 39,99 ZŁ

Cena w PS Store: 209,00 zł

The Crew® Ultimate Edition to pełne wydanie rewolucyjnej wyścigowej gry akcji. Możesz doświadczyć pierwszego realistycznego odwzorowania całych Stanów Zjednoczonych stworzonego na potrzeby gry wyścigowej. To pełne wydanie rewolucyjnej wyścigowej gry akcji z 2014 r. Do Twojej dyspozycji oddano 5000 km² powierzchni otwartego świata, gdzie możesz poczuć wolność, cieszyć się szybką jazdą i zanurzyć się w kulturze motoryzacji. Zasiądź za kierownicą wymarzonego pojazdu i nieustannie rzucaj wyzwania sobie oraz swoim znajomym. Gra przeznaczona dla graczy w wieku 12+.

TOM CLANCY’S GHOST RECON: WILDLANDS – 79,99 ZŁ

https://www.youtube.com/watch?v=VzECvoI_yVU

Cena w PS Store: 199,00 zł

Boliwia, kilka lat od dziś: ten piękny kraj w Ameryce Południowej stał się największym na świecie producentem kokainy. Wpływowy i bezwzględny kartel narkotykowy Santa Blanca zamienił kraj w narko-państwo bezprawia, strachu, niesprawiedliwości i przemocy. Kartel jest na drodze, by stać się największą podziemną siłą i globalnym zagrożeniem.

Far Cry New Dawn – 64,90 zł

Cena w PS Store: 189,90 zł

Siedemnaście lat po globalnej katastrofie atomowej ludzie powoli otrząsają się z chaosu i zastają dramatycznie zmieniony świat. W Hope County w stanie Montana resztki populacji łączą się w różne grupy, z których każda ma własną receptę na przetrwanie. Bezwzględni bandyci dowodzeni przez bliźniacze siostry Mickey i Lou podróżują od miejsca do miejsca, pozbawiając ludzi środków do życia. Nic dziwnego, że ocalali próbują bronić swych ziem przed zaciekłymi najazdami bandytów. Twoją rolą jest przyjście im z pomocą i poprowadzenie ich do walki. W najnowszej odsłonie nagradzanej serii gier „Far Cry” jesteś ostatnią linią obrony przemienionego, postapokaliptycznego Hope County. Pomóż społeczności ocalałych rosnąć w siłę, twórz prowizoryczną broń oraz zawiązuj sojusze, by walczyć o przetrwanie na niebezpiecznych, dzikich pustkowiach.

Promocje gier w wersji cyfrowej na PS4

Oczywiście warto wspomnieć o listopadowych grach dostępnych w ramach abonamentu PlayStation Plus. W tym miesiącu są to:

NIOH

1 2

Przygotuj swój miecz – w tym RPG akcji, w nękanej wojną domową wielkiej krainie za każdym rogiem czekają starcia z potężnymi przeciwnikami. By zwyciężyć, będziesz potrzebować cierpliwości, która pozwoli ci poznać silne i słabe strony każdego przeciwnika, czy to człowieka, czy demona. Czerp na swej drodze do zwycięstwa naukę z każdej porażki. Tylko śmierć pozwoli ci wkroczyć na ścieżkę samuraja.

Outlast 2

3

Wcielasz się w postać Blake’a Langermanna, kamerzysty pracującego z twoją żoną Lynn. Jesteście dziennikarzami śledczymi, którzy pragną zaryzykować i wnikliwie szukać, by odkrywać historie, których inni nie ośmieliliby się dotknąć. Idziesz tropem wskazówek, które zaczynają się pozornie niemożliwym morderstwem ciężarnej kobiety znanej tylko jako Jane Doe. Śledztwo doprowadziło cię daleko do pustyni Arizony, do takiej ciemności, że nikt nie byłby w stanie jej rozjaśnić, i do tak głębokiego zafałszowania, że jedynym zdrowym wyjściem wydaje się tylko szaleństwo.

Assassin’s Creed® Odyssey – 124,00 zł

Cena regularna w PS Store: 289,00 zł

Weź los we własne ręce w Assassin’s Creed® Odyssey. Od wyrzutka aż po żywą legendę, wyrusz w podróż, która odkryje przed tobą tajemnice twojej przeszłości i odmieni losy starożytnej Grecji. Od gęstych i bujnych lasów, po wulkaniczne wyspy i zatłoczone miasta, wyrusz w pełną odkryć i potyczek podróż przez rozdarty wojną świat, stworzony przez bogów i ludzi.