Biblioteka Netflix jest olbrzymia, sporo filmów jest pomijanych w głównych, polecanych kategoriach. Dlatego też przejrzałem dokładniej wysoko oceniane pozycje, które są na Netflix.

Horrory na Netflix na Sylwestra

Obecność

Oparta na faktach, mrożąca krew w żyłach historia rodziny z Nowej Anglii, której farmę zaczynają nawiedzać duchy.

Nie oddychaj

Jest bogaty i niewidomy — idealny do okradnięcia. Skuszona łatwym łupem trójka złodziei zostaje wciągnięta w śmiertelną zabawę w kotka i myszkę.

Opiekunka

Pewnej nocy Cole odkrywa, że jego seksowna opiekunka należy do sekty satanistycznej. Jej członkowie zrobią wszystko, by utrzymać to w tajemnicy.

Anihilacja

Biolożka Lena, której mąż zaginął w trakcie sekretnej misji, dołącza do ekspedycji zmierzającej do tajemniczego regionu odizolowanego od świata przez amerykański rząd.

Nie słuchaj ich

Po tragicznych wydarzeniach w domu, który remontuje, Daniel słyszy upiorne wołanie o pomoc. Kontaktuje się więc ze znanym ekspertem w dziedzinie zjawisk paranormalnych.

Adwokat diabła

Młody adwokat rozpoczyna pracę w kancelarii kierowanej przez charyzmatycznego prawnika, za którego dziwnym zachowaniem kryją się bardzo złe zamiary.

Escape room

Szóstka nieznajomych próbuje wyrwać się ze śmiertelnej pułapki, która przywołuje ich najgorsze lęki. Czy uda im się przeżyć?

Apostoł

Rok 1905. Pewien mężczyzna samotnie podejmuje się misji uratowania swojej siostry z rąk przerażającej sekty zamieszkującej odizolowaną od świata wyspę.

Smętarz dla zwierzaków

Louis odkrywa cmentarz, na którym martwi powracają do świata żywych. Wkrótce tragedia, której doświadcza, zmusza go do tego, by wykorzystać mroczną moc cmentarzyska.

Dziewiąte wrota

Międzynarodowe poszukiwania rzadkiego egzemplarza pewnej książki prowadzą bezwzględnego księgarza do świata morderstw, oszustw i kultu szatana.

opisy: Netflix Polska