Nagrody EISA - Sony zgarnia najwięcej, Huawei najlepszym smartfonem!

Nagrody EISA – Sony zgarnia najwięcej, Huawei najlepszym smartfonem!

Opublikowano 17.08.2018 11:29 -


Przyznanie nagród EISA to specjalne wydarzenie w kalendarzu każdego geeka. To też jeden z nielicznych plebiscytów, którym ufam.

Nagrody EISA, czyli European Imaging and Sound Association przyznawane są co roku. EISA to stowarzyszenie aż 53 specjalistycznych magazynów z 25 krajów. Nasz kraj reprezentują magazyny Audio oraz Foto-Kurier. Zasady przyznawania nagród są proste, zrzeszone magazyny przyznają po dwie nominacje w każdej z 6 kategorii. Muszą to być jednak produkty przetestowane i ocenione oraz wprowadzone na rynek w tym samym roku. Dlatego mam zaufanie do EISA, zasady są proste, znamy jurorów a ich zdanie o sprzęcie, możemy poznać z recenzji w magazynach (lub też często w internecie).

Tegoroczna edycja (2018-2019) podobnie jak przed rokiem pokazuje tryumf Sony, które zebrało aż 7 wyróżnień. Z mojego punktu widzenia najciekawsza kategoria to Mobile. Nie jestem zaskoczony, najlepszym telefonem okazał się Huawei P20 Pro, wyróżniono też Nokię 7 Plus, Honora 10 oraz egzotycznego NOA Element N10 – który zwyciężył w kategorii najlepszy zakup. Zobaczcie zresztą sami pełną listę:

Urządzenia Mobilne:

HI-FI:

Kino domowe

Kino domowe (obraz)

Sprzęt samochodowy

Fotografia

Wieści z Rozładowani.pl