1. Nadaj paczkę bez etykiety – czy to możliwe?
  2. Szybkie nadanie paczki krok po kroku.

Coraz częściej korzystamy z zakupów  przez internet. Zarówno jako kupujący, jak i sprzedający. Procedury związane z nadaniem paczki zniechęcają wielu ludzi do korzystania z takiej formy zakupów czy sprzedaży. Jednak dziś dzięki specjalnym aplikacjom nadanie paczki będzie prostsze, niż można to sobie wyobrazić.

Nadaj paczkę bez etykiety – czy to możliwe?

Dużą trudność w nadawaniu paczki sprawiał wymóg umieszczania na nich etykiet. Dziś wysłanie paczki jest możliwe nie tylko dzięki wykorzystaniu najbliższego Paczkomatu, ale także bez konieczności drukowania etykiet. Takie nadanie paczki będzie proste i szybkie, a jest to możliwe dzięki szeroko dostępnej mobilnej aplikacji. Co więcej, aplikacja umożliwia wysłanie paczki w momencie, gdy mamy na to ochotę lub gdy zdarzy się nagła niecierpiąca zwłoki sytuacja. A to dlatego, że dzięki wspomnianej aplikacji opcja nadaj paczkę jest dostępna przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. A to gwarantuje zadowolenie dwóch stron biorących udział w transakcji i jest dobrym świadectwem rzetelności sprzedającego. Poza tym (pomijając sprawy handlowe) szybkie i nieskomplikowane przesyłki są też czymś pożądanym w różnych życiowych sytuacjach. Pozwalają oszczędzić czas, który musielibyśmy poświęcić, by dostarczyć coś osobiście w odległe miejsce. Szybkie nadanie przesyłki bez etykiety to także sposób na spontaniczną niespodziankę dla bliskiej osoby – na przykład gdy chcemy niespodziewanie dla przesłać prezent komuś wyjątkowemu, i to z różnych okazji, których przecież nie brak.

Szybkie nadanie paczki krok po kroku

Jak więc szybko nadać paczkę bez zbytniego angażowania sił i czasu? Wystarczy po prostu spakować swoją paczkę (oczywiście pamiętając o tym, aby opakowanie było dostosowane do wielkości przedmiotu – a to ze względu na ochronę środowiska) i wybrać dostosowaną do rozmiaru skrytkę. Następnie w zainstalowanej aplikacji należy wybrać opcję „Nadaj”, potem zaznaczyć odpowiednią formę wysyłki (z Paczkomatu do Paczkomatu albo pod wskazany adres). Potem pozostaje opłacenie przesyłki BLIK-iem (w planach jest rozszerzenie form płatności) – po tej czynności pojawi się kod nadania oraz kod QR. Dzięki nim nadając paczkę, nie będziemy musieli drukować i naklejać na paczkę żadnych etykiet! Z przygotowaną paczką można się udać wprost do bankomatu i otworzyć skrytkę, skanując kod QR.

Jak widać, łatwe nadanie paczki to nie tylko teoria, ale i praktyczne potwierdzenie!


Artykuł sponsorowany, dostarczony przez partnera.