Żaden inny smartfon, a nawet urządzenie tak mnie nie interesuje, jak iPhone’y. Z niecierpliwością śledzę kolejne koncepty, bo sporo z nich opartych jest na wiarygodnych przeciekach. Większość już wie, że iPhone 12 będzie swego rodzaju hołdem dla modeli 4 i 5, czyli Apple wraca do kultowej konstrukcji.

W sieci pojawiła się genialna koncepcja i jeśli nowy model faktycznie tak będzie wyglądał, to konkurencja może czuć się zagrożona w przyszłym roku. Instynkt podpowiada mi natomiast, że Apple postara się jeszcze bardziej i dwunastka będzie nawet lepsza, niż to, co możecie zobaczyć na filmiku poniżej.

To, co podoba mi się najbardziej, to praktycznie bezramkowy ekran. Do tego należy dodać, a dokładniej rzecz ujmując, „zabrać” notcha, dołożyć wyświetlacz 120 Hz i mamy telefon kompletny, genialny i jedyny w swoim rodzaju. Z tyłu natomiast znajdują się aż cztery kamery, które wyglądają o niebo lepiej, niż te w „jedenastce”. Według przecieków notch co prawda ma się jednak pojawić w finalnej wersji, jednak ma on być dość mocno ukryty i mało widoczny.

R E K L A M A

Którą „jedenastkę” wybrać? iPhone 11 vs iPad 11. Ja wybrałem!

Jedno wiem na pewno, ten model do mnie trafi, bo już w tym roku odpuściłem sobie iPhone 11, gdyż czułem, że jakoś on mnie nie przekonuje. Jeśli Apple już dzisiaj rozpoczęłoby przedsprzedaż iPhone’a 12, to byłbym jednym z pierwszych zamawiających, nie znając nawet detali. Apple wie, że tym razem musi się postarać, jeśli chce walczyć o miano lidera w swojej branży, na kolejne wpadki miejsca już nie ma.

źródło: ConceptsiPhone/YouTube


Posłuchaj nas!