Muzyka do pracy na Spotify - zobacz moją subiektywną listę, która pomaga mi w pisaniu i programowaniu

Opublikowano 29.06.2020 17:04 Aktualizacja: 29.06.2020 17:39 -


Praca zdalna w domu ostatnio jest w rozkwicie. Wielu firmom, szczególnie większym korporacjom spodobało się takie rozwiązanie i nawet po łagodzeniu obostrzeń reżimu sanitarnego "zostawia" pracowników w domu. Jak to się przełoży na dłuższą metę na zdrowie psychiczne i mobilizację pracowników? Na pewno czas pokaże.

Ja mam jednak dla Was playlistę z utworami, które pomagają mi w skupieniu się w pracy zdalnej. Tworzyłem ją kilka ładnych lat, bo praca w domu to nie jest dla mnie nowość, wręcz przeciwnie. Parafrazując słynne już zdanie - pracowałem w domu, zanim było to modne.

Muzyka do pracy zdalnej - Spotify

Lista Spotify, którą stworzyłem jest dostępna oczywiście dla każdego. Zachęcam do dodania jej do listy ulubionych i podzielenia się opiniami. Myślę, że powinna przypaść Wam do gustu, gdyż według mnie nie przeszkadza ona w pracy, a pozwala na koncentrację.

Jeśli nie korzystaliście jeszcze ze Spotify, to warto się zarejestrować. Konto zakłada się za darmo i również słuchanie muzyki nie jest płatne. Darmowa opcja przerywana jest jednak co jakiś czas reklamami, jeśli chcemy tego uniknąć - można wykupić konto Premium. Najtańsza opcja na tę chwilę to 19,90 zł miesięcznie.

Aktualizuję listę na bieżąco, niekiedy robię w niej porządek usuwając niektóre utwory i zastępując je innymi.

Praca zdalna - jak nie zwariować?

Praca zdalna w domu – jak nie zwariować podczas kwarantanny?

Natomiast, jeśli praca zdalna jest dla Was nowością, to zachęcam do przeczytania moich kilku "wrażeń" na temat tego, jak sobie radzić w pracy zdalnej w domu. Szczególnie, jeśli taka sytuacja może potrwać jeszcze czas jakiś.

Podcast DailyWeb - "WWWłaśnie Podcast" na Spotify

Wieści z Rozładowani.pl