"Mutant Year Zero: Road to Eden" i "Hyper Light Drifter" za darmo w Epic Games Store

“Mutant Year Zero: Road to Eden” i “Hyper Light Drifter” za darmo w Epic Games Store

Opublikowano 16.08.2019 14:50 -


Promocje i prezenty w Epic Games Store są dziś równie wyczekiwane, co informacje dotyczące nowych gier w PS Plus. Wczoraj do listy darmowych tytułów od Epic dołączyły Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter. Gry można dodać bezpłatnie do swojej biblioteki przez najbliższy tydzień.

Mutant Year Zero: Road to Eden to postapokaliptyczna gra strategiczna stworzona przez studio The Bearded Ladies. Produkcja jest stosunkowo nowa, bo swoją premierę miała 4 grudnia 2018 roku (na PC, PS4 i Xbox One). Gracz wciela się w niej w grupę mutantów, którzy przemierzają zrujnowane pustkowia, by znaleźć mityczną oazę bezpieczeństwa. Specyficzna estetyka zaskarbiła sobie wiele serc — tak użytkowników, jak i krytyków

Hyper Light Drifter to propozycja nieco starsza, bo z roku 2016 – tytuł trafił wtedy na PC, PS4 i Xbox One. Zręcznościowe RPG w stylu retro, stworzone przez studio Heart Machine, również opiera się fabularnie na micie Edenu. Nieuleczalnie chory Wędrowiec postanawia udać się do budzącej postrach krainy, mając nadzieję, że odkryje tam lek na swoją przypadłość. Hyper Light Drifter również został przed odbiorców doceniony.

Jeżeli podobne klimaty nie należą do Waszych ulubionych, to może skusicie się na promocję Epic. Tym razem znajduje się w niej kultowy już Fez — gra platformowo-logiczna wyprodukowana przez Polytron Corporation i wydana w kwietniu 2012 na konsolę Xbox 360. Z doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że jego ukończenie daje naprawdę sporo satysfakcji, a konstrukcja świata przedstawionego — zwłaszcza na poziomie estetycznym — z jej zabawami przestrzenią jest wręcz wybitna i na długo zostaje w pamięci.

https://www.youtube.com/watch?v=BGXlrKp4b3g

Wieści z Rozładowani.pl