Jeżeli myślałeś, że widziałeś już wszystkie strony na których można symulować wyniki tegorocznego mundialu to koniecznie zajrzyj na tę stronę.

Co prawda, Bloomberg kojarzyć powinien się raczej z wiadomościami ze świata finansów to trzeba przyznać, iż serwis ten robi naprawdę dobre wrażenie.

Oprócz typowania zwycięzców poszczególnych meczów znajdziemy tu szereg statystyk i ciekawostek dotyczących poszczególnych zespołów jak i samych zadowników

Inną, wartą uwagi jest porównanie zespołów
a także szereg statystyk dotyczących drużyn. Wśród nich znajdziemy np. prawdopodobieństwo różnicy bramek, szanse na wygraną czy też przewidywania co do szans na wygraną w mundialu.

Według ekspertów Bloomberg mundial wygra Brazylia pokonując w finale Hiszpanię 1:0.

Z ciekawostek, według prognoz w fazie pucharowej Belgia pokona Portugalię 1:0 a mecz o trzecie miejsce rozegrają między sobą Niemcy i Argentyna. Czy te prognozy się sprawdzą? Okaże się to już 13 lipca kiedy to zostanie rozegrany mecz finałowy.

Futbol to prosta gra: 22 mężczyzn biega za piłką przez 90 minut‚ a na końcu wygrywają Niemcy. Gary Lineker

P.S. Według moich prognoz mundial wygra Urugwaj pokonując w finale Włochy, zaś mecz o trzecie miejsce rozegrają między sobą Argentyna i Portugalia. Moje prognozy dostępne pod tym linkiem

Na koniec życzę Wam jak i sobie wielu piłkarskich emocji i samych pięknych bramek.

Przed nami kilka tygodni piłkarskich emocji, czy znane futbolowe powiedzenie sprawdzi się i tym razem ? Dowiemy się już wkrótce.