Początek miesiąca to okazja do wyrwania darmowych gier.

Oczywiście pisząc „darmowe” na myśli mam te, które wskakują w ramach… płatnych abonamentów. Jednak w przypadku PS Plus zawsze jest to okazja do powiększenia swojej kolekcji produkcji.

Nie inaczej jest i tym razem, bo Sony już pod koniec czerwca zapowiedziało, że w ramach abonamentu PS Plus na lipiec dostaniemy naprawdę ciekawe pozycje. Już samo Call of Duty Black Ops 4 robi wrażenie, a do tego Sony dorzuca jeszcze WWE 2K Battlegrounds. Gry są już dostępne do pobrania, a wymagane jest jedynie posiadanie aktywnego abonamentu PS Plus.

R E K L A M A

Darmowe gry w PS Plus na lipiec

Call of Duty: Black Ops 4

Black Ops 4 to realistyczne starcia w trybie Wieloosobowym, najbardziej rozbudowany tryb Zombie z pięcioma koszmarnymi przygodami i zmagania w trybie Blackout, który łączy uniwersum Black Ops z rozgrywką w stylu battle royale w dwóch imponujących odsłonach. To najlepszy moment, by rozpocząć przygodę z Call of Duty: Black Ops 4.

WWE 2K Battlegrounds

Świat WWE staje się twoim polem bitwy w szalonej, zręcznościowej grze akcji, w której twoje ulubione WWE Superstars i Legends walczą w interaktywnych miejscach na całym świecie. Rywalizuj, używając specjalnych zdolności i premii w takich rodzajach starć jak Steel Cage, Royal Rumble i w wielu innych!

Walcz na całym świecie!
Rozegraj nowy tryb fabularny przedstawiany w postaci oryginalnych komiksów i wraz z Paulem Heymanem i Stone Cold Stevem Austinem znajdź kolejne WWE Superstars, odblokowując niepowtarzalne postaci i pola walk.

To twoje pole walki!
Uczyń WWE 2K Battlegrounds własnym polem walki, korzystając z mnóstwa personalizowanych części, tworząc i edytując własne postacie i areny!

Walcz ze znajomymi – online lub na kanapie!
Rywalizuj w turniejach online i zyskaj tytuł króla pola walki, mierząc się z graczami z całego świata! Możesz też grać lokalnie i pokonać swoich znajomych.

A Plague Tale: Innocence

Poznaj ponurą historię Amicii oraz jej młodszego brata Hugo podczas rozdzierającej serce podróży w najczarniejszej godzinie ludzkości. Ścigani przez żołnierzy Inkwizycji i otoczeni przez stada dzikich szczurów, Amicia i Hugo muszą nauczyć się ufać sobie wzajemnie. Próbując rozpaczliwie przeżyć w starciu z przeważającym wrogiem, walczą o odnalezienie sensu w tym brutalnym i bezlitosnym świecie.