Niedawno wydany został pierwszy numer CD-Action odkąd właścicielem tytułu stała się agencja Fantasyexpo. W gronie osób, które były odpowiedzialne za ten numer, a są jednocześnie czytelnikom bardzo dobrze znane, znaleźli się Dawid “spikain” Bojarski, pełniący funkcję redaktora naczelnego, Daniel “CormaC” Bartosik, zasiadający na stanowisku zastępcy redaktora naczelnego oraz Anna “Anya” Raguza odpowiadająca za korektę. Wraz z pierwszym numerem CD-Action pojawiły się kolejne zapewnienia o chęci rozwoju tytułu, a także o chęci współpracy z innymi znanymi czytelnikom redaktorami, którzy przez wiele lat byli siłą napędową czasopisma. Nie będzie to jednak możliwe bez wsparcia czytelników oraz wszystkich zainteresowanych osób.

Już jest najnowszy numer CD-Action wydany przez Fantasyexpo

Emisja akcji CD-Action

Właśnie ruszyła oficjalna emisja akcji, dzięki której można stać się współwłaścicielem CD-Action oraz PC-Format. Ten sposób finansowania pozwoli na wprowadzanie nowości oraz dalszy rozwój tytułów. W zakresie CD-Action właściciele chcą z pieniędzy pochodzących z emisji akcji poprawić jakość drukowanego czasopisma. Celem jest również zwiększenie sieci dystrybucji CD-Action, a także rozszerzenie subskrypcji. Ponadto, podjęte mają zostać prace zmierzające do stworzenia całkowicie nowego serwisu www, przystosowanego do najnowszych wymagań i standardów. Finanse z emisji akcji mają także pomóc w stworzeniu studia wideo, a co za tym idzie, tworzenie materiałów filmowych, które miałyby się znaleźć na łamach nowego serwisu internetowego. Tym samym, pieniądze mają ułatwić zatrudnienie specjalistów i kreatywnych osób, które będą odpowiedzialne za powyższe zadania.

Pakiety akcji

W celu emisji akcji utworzona została spółka Gaming Tech Esports Media SA, której prezesem została Lidia Ukleja. Organizatorzy emisji przygotowali dla zainteresowanych tym sposobem wsparcia CD-Action pakiety, w ramach których nabywcy otrzymują różnego rodzaju korzyści. W podstawowym, najtańszym pakiecie za 50,25 zł, nabywca otrzymuje tylko zaproszenie do specjalnej grupy na Facebooku. Z kolei następny Pakiet Fana, kosztujący 150,08 zł, oprócz dostępu do wspomnianej grupy, uprawnia do uzyskania jednego numeru CD-Action do kolekcji, a także zestawu naklejek. Naturalnie, kolejne, wyższe pakiety, uprawniają do jeszcze większych korzyści, w tym kolejnych numerów czasopisma, odpowiednich rang na forum dyskusyjnym, podpisy redakcji na egzemplarzu CD-Action, reklamy, udziału w kolacji inwestorskiej, a także… whisky Old Smuggler (0,7l) z podpisem twórcy. Najwyższy Pakiet Smugglera wyceniony został na 100 000,18 zł.

Gdzie kupić akcje CD-Action

Wszyscy zainteresowani zakupem akcji, mogą to zrobić poprzez dedykowaną stronę https://nowecdaction.pl/.


Posłuchaj nas!