Motorola Razr powraca! Kultowy telefon w nowej odsłonie

Motorola Razr powraca! Kultowy telefon w nowej odsłonie

Opublikowano 30.04.2019 8:14 -


O tym, że Motorola Razr powraca, pisaliśmy już kilka razy. Teraz jednak otrzymujemy prawdopodobnie pierwsze, konkretne spojrzenie na ten telefon. I muszę przyznać, że robi on wrażenie, bo to jest taki składak, na jaki czekałem!

Widząc inne projekty składanych telefonów, które zginają się w poziomie, zastanawiałem się, po co komuś coś takiego w ogóle potrzebne. Czym to się będzie różnić od tabletu. Motorola wychodzi naprzeciw moim wątpliwościom i daje telefon składany w pionie.

Motorola Razr zdobyła swoją popularność ponad dekadę temu. W 2007 roku urządzenia te miały kosmiczną popularność, ale wtedy pojawił się on, iPhone. Razr był elegancki i kompaktowy, idealny na tamte czasy. Tak, to wtedy Motorola produkowała już składane telefony. Już na początku tego roku pojawiły się pierwsze informacje o powrocie Motoroli Razr. Później wyciekały kolejne informacje. Teraz otrzymujemy najprawdopodobniej widok urządzenia w jego oficjalnym wydaniu. Zaprezentowany na tle tajemniczego pudełka w kształcie trójkąta.

motorola razr

Przedstawiony render nie pokazuje nam jednak rzeczy istotnej, czyli odpowiedzi na pytanie, czy otrzymamy dodatkowy, zewnętrzny wyświetlacz, który byłby aktywny przy złożonym telefonie. Pamiętając jednak pierwszego Razra, możemy przypuszczać, że tak właśnie będzie. Wtedy jednak mieliśmy malutki ekranik, teraz można spodziewać się konkretnego, dotykowego wyświetlacza.

Miejmy nadzieję, że Motorola Razr będzie porządnie przygotowana, że nie zanotuje takich wpadek jak Samsung Galaxy Fold. Przypuszczalnie ekran składany pionowo pozwoli użytkownikom otwieranie dwóch aplikacji, jedna pod drugą. Pozwoli to na bardziej przyjazne korzystanie z ekranowej klawiatury.

Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się Motorola Razr oficjalnie, jednak wszystko wskazuje na to, że będzie to w ciągu najbliższych miesięcy. Wall Street Journal szacuje cenę telefonu na około 1500 dolarów.

Wieści z Rozładowani.pl