Nadal uważam składane telefony za bardzo drogą fanaberię, ale z drugiej strony nie mogę wyjść z podziwu, co potrafi stworzyć ludzka wyobraźnia. Co więcej, każda z kolejnych generacji przekonuje, że w tym właśnie kierunku idzie przyszłość.

Motorola RAZR 5g 13

Motorola RAZR 5G

Jak wygląda Motorola RAZR 5G, wie niemal każdy zainteresowany, pomimo że jeszcze jej nie widział. Tak, wygląda bardzo podobnie co Motorola RAZR. Nowa wersja jest swoistym liftingiem, który miał na celu usunięcie głównych wad. Co ciekawe, Motorola zebrała owe wady od użytkowników pierwszej generacji, co może faktycznie przełożyć się na sensowne działania.

JEST SIM!

Moim zdaniem, największą zmianą jest dodanie obsługi klasycznych kart SIM. W naszym kraju eSIM nie jest jeszcze na tyle rozpowszechniona, więc mógł to być mocny hamulec przy zakupie poprzedniej Motoroli RAZR. Teraz telefon obsługuje kartę Nano SIM oraz eSIM – mamy zatem Dual SIM w razie potrzeby.

Podobnie jak z eSIM, w Polsce na razie raczkuje technologia 5G. Mimo to telefon za tak duże pieniądze po prostu musi ją wspierać i nie ma od tego odstępstwa. Takim właśnie tokiem musiał pójść rozum osób decyzyjnych Motoroli, bo moduł 5G znalazł się na pokładzie.

48 i 20

Motorola RAZR 5g 11

Tyle właśnie mają matryce w odświeżonej Motoroli RAZR. Zastąpiono nie najlepiej oceniane 16 Mpx i 5 Mpx bardziej znanymi i sprawdzonymi matrycami o rozdzielczości 48 Mpx i 20 Mpx do selfie. Oba oczka obsługują Quad Pixel, zatem zdjęcia wyjściowe trzeba podzielić przez 4. Co więcej, główna matryca otrzymała optyczną stabilizację.

To, czego nie widać

Odświeżono i podbito parametry pozostałych podzespołów Motorola RAZR 5G. Procesor to teraz Snapdragon 765G, a pamięci RAM i ROM to kolejno 8 i 256 GB. Aby nie zabrakło tchu, powiększono również baterię do 2800 mAh.

Motorola RAZR 5g 10

Cena

Nowa Motorola RAZR 5G została wyceniona na 6499 zł i jest dostępna już teraz. Do 30.09, przy zakupie Motorola RAZR 5G otrzymacie w prezencie bluzę z najnowszej kolekcji Orient Roberta Kupisz.

Motorola RAZR 5g 9

Liczba drobnych zmian w Motorola RAZR oraz ich wybór każe mi wierzyć, że faktycznie to użytkownicy kierowali Motorolą. W jednym liftingu pozbawiono RAZR większości najbardziej dokuczliwych wad. Jeżeli zatem rozważacie zakup nietuzinkowego telefonu z klasą, to zdecydowanie teraz jest na to moment.


Posłuchaj nas!