Motorola RAZR na 2 tygodnie przed premierą - wygląda jak swój poprzednik

Motorola RAZR na 2 tygodnie przed premierą - wygląda jak swój poprzednik

Opublikowano 3.11.2019 13:02 -


O projekcie składanej Motoroli Daniel informował Was ponad 8 miesięcy temu. Od tamtej pory można było zobaczyć już wstępny koncept czy zapoznać się ze specyfikacją. Poznaliśmy także datę premiery, która będzie miała miejsce już za 2 tygodnie, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że wyciekły kolejne informacje o Motoroli RAZR. Czego można dowiedzieć się tym razem?

Motorola jest trzecim producentem, który w najbliższym czasie zaprezentuje swój składany telefon. Pierwszy był oczywiście Samsung Fold, później Xiaomi, a teraz przyszła pora na nieco odmienioną wersję modelu RAZR. Co prawda oficjalna premiera ma nastąpić dopiero w listopadzie, możemy już przyjrzeć się nieco bliżej przyjrzeć się gotowemu smartfonowi. Czy producent zaskoczy nas czymś zupełnie nowym?

Odmieniony RAZR przypomina starszy model?

Jeden z użytkowników Twittera, Evan Blass, postanowił zaprezentować swoją Motorolę wszystkim obserwującym. Na pierwszy rzut oka rzeczywiście nie różni się ona prawie niczym od swojego poprzednika. Mowa oczywiście o RAZR V3 z 2004 roku, który był tradycyjnym składanym telefonem z klapką. Od tamtej pory koncepcja się nieco zmieniła, ekran pokrywa obie części smartfona i będzie składał się w pionie na pół. Poza tym widoczny jest także przycisk, który może okazać się czytnikiem linii papilarnych, bądź przyciskiem głównym. Niestety konkretnego przeznaczenia na tym etapie nie da się ocenić.

razr

Co udało się ustalić do tej pory?

Wszystkie poprzednie wycieki, o jakich Was informowaliśmy, donoszą o wykorzystaniu przez Motorolę zupełnie innej technologii ekranu. Fold składa się jak zeszyt, Xiaomi będzie owijało się wokół własnej osi, a RAZR pozostanie tradycyjnym smartfonem „z klapką”. Wiadomo również, że jego cena ma wynosić około $1500, jednak czy tak będzie, przekonamy się dopiero 13 listopada.

Motorola bardzo długo pracowała nad swoim pierwszym tak zaawansowanym składanym telefonem. Nie mamy oczywiście pewności, czy wyświetlacz będzie na tyle wytrzymały, by bezproblemowo się składał. Po problemach z pierwszą wersją Folda można spodziewać się wszystkiego. Miejmy jednak nadzieję, że kolejny producent nie powtórzy tego samego błędu i nie wyda na rynek smartfona, który nie został odpowiednio dopracowany.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl