Motorola przywróci do życia kolejną serię sprzed lat, a Amazon sprzedaje Z4 przed premierą!

Motorola przywróci do życia kolejną serię sprzed lat, a Amazon sprzedaje Z4 przed premierą!

Opublikowano 30.05.2019 8:19 -


Pewnie słyszeliście o tym, że ktoś kupił na Amazonie Motorolę Z4, której nie ma jeszcze w sprzedaży. Jeśli nie, to na końcu tego artykułu znajdziecie o tym informacje i film. Teraz spieszę donieść o kolejnych planach firmy. Motorola chce przywrócić do życia inną serię sprzed lat. Pojawiły się też pierwsze zdjęcia modelu, który mógłby ją reprezentować.

Motorola przywróci do życia serię ROKR, która zadebiutowała z modelem E1 wspierającym Apple iTunes w 2005 roku. Już sam fakt wsparcia iTunes zdradza, że były to telefony multimedialne i bardzo zaawansowane jak na swoje czasy.

Niestety ta wiadomość nie ma potwierdzenia ani w bazie produktów Motoroli, ani w przeciekach. To na razie tylko plotka, którą powtarza się w kuluarach „motolove”. Coraz częściej jednak wspominają o tym dziennikarze i anonimowi użytkownicy różnych forów tematycznych.

Nowy model z 4 obiektywami jako ROKR

W sumie nie chce mi się za bardzo wierzyć w tę informację. Wiem, że nowa seria Motorola One ma liczyć aż 4 modele. Zaprezentowano ostatnio Vision, teraz czekamy na model Action oraz Pro. Czwarty model dalej pozostaje w domysłach i dlatego spekuluje się o serii ROKR. 

Ostatnio na twitterze jednego z najpopularniejszych leakerów można było zobaczyć rendery kolejnego urządzenia Motoroli. Tajemnicze urządzenia ma aż 4 obiektywy i wygląd, który nie nawiązuje do serii One. Czy to aby nie jest nowy ROKR? Niestety, ale na rozwiązanie tej zagadki przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Ktoś kupił Motorolę Z4 jeszcze zanim zadebiutowała!

To temat, który obiecałem we wstępie, a o którym żal nie wspomnieć. Amazon przez pomyłkę zaoferował klientom kupno Motoroli Z4. Nie byłoby to dziwne, gdyby model ten miał już swą premierę na rynku lub oferta miałaby charakter przedpremierowy z późniejszą wysyłką. Nie zdziwiłbym się, gdyby transakcja została anulowana, sprzęt trafił jednak do kupującego, a ten podzielił się nagranym filmem z Z4 w roli głównej:

Motorola Z4 pracuje pod kontrolą nowego Snapdragona 675. Zakupiony model oferuje 4 GB RAM oraz 128 GB pamięci na dane. Możliwe, że nowa Motorola zadebiutuje też w innych wariantach. Telefon posiada pojedynczy aparat główny o rozdzielczości 48 MP oraz aparat do selfie 25 MP. Bateria tego telefonu ma pojemność 3600 mAh i oferuje szybkie ładowanie. Cena tego modelu z oferty Amazonu to 499 dolarów - nie sądzę jednak, by wyła to cena rynkowa.

Wieści z Rozładowani.pl