Motorola otwiera showroom w Katowicach i Krakowie, to jedyne tego typu miejsca w Europie

Motorola otwiera showroom w Katowicach i Krakowie, to jedyne tego typu miejsca w Europie

Opublikowano 11.04.2019 12:10 -


Sklepy poświęcone tylko jednej marce, gdzie możemy zapoznać się z całym jej asortymentem, robią się coraz bardziej popularne. Do grona producentów z własnymi showroomami dołącza Motorola. Robi to z przytupem, bo w dwóch miastach naraz. Będą też konkursy i urządzenia w promocyjnych cenach.

Szczerze zdziwiłem się, gdy przeczytałem, że Motorola zamierza otworzyć swoje salony w naszym kraju. Wcześniej showroomy Motoroli otwierano tylko w Brazylii oraz Indiach. Zlokalizowanie Stref Motorola na Śląsku oraz w Małopolsce nie jest przypadkowym wyborem. To regiony o dużej dynamice rozwoju.

Jeśli chcecie uczestniczyć w tym wydarzeniu, zapiszcie dwie daty — 12 kwietnia (w Galerii Krakowskiej) oraz 15 kwietnia (w Silesia City Center Katowice).

„Strefa Motorola to miejsce, w którym można skorzystać z porad fachowego personelu, wybrać i kupić idealnie pasujący do swoich potrzeb smartfon Motorola. Dodatkowo ofertę Stref wzbogacamy o akcesoria sygnowane logo Motorola. Jesteśmy pierwszym krajem w Europie, w którym otwieramy Strefy Motorola. To dowód na to, że Polacy zaufali naszej firmie i coraz częściej wybierają smartfony Motorola.” – powiedział Kuba Pancewicz, General Manager Poland &SEE w Motorola Mobility.

W ofercie Stref Motorola poza smartfonami znajdą się także akcesoria, takie jak słuchawki, elektroniczne nianie, przenośne multimedia, ochronne szkła oraz etui. W dniach otwarcia, poza atrakcyjnymi cenami akcesoriów, odbędą się także konkursy dla wszystkich odwiedzających centra handlowe, w którym do wygrania będzie najnowszy smartfon motorola moto g7 plus.

Promocje na otwarcie:

  • Słuchawki Motorola Pulse Escape – 99 zł (Sugerowana cena detaliczna 159 zł)
  • Słuchawki Motorola Pulse Max – 49 zł (Sugerowana cena detaliczna 99 zł)
  • Motorola MBP 67 Connect – Niania elektroniczna – 199 zł (Sugerowana cena detaliczna 399 zł)
  • Głośnik Motorola Boost 210 – 69/79 zł (Sugerowana cena detaliczna 99 zł)

Do każdego zakupionego smartfonu słuchawki Motorola gratis.

Jeśli będziecie w Katowicach, 15 kwietnia rozglądajcie się za redaktorami DailyWeb. Mamy zamiar tam być :)

Wieści z Rozładowani.pl