Motorola One Fusion+ już jest, to całkiem rozsądna i fajna propozycja

Motorola One Fusion+ już jest, to całkiem rozsądna i fajna propozycja

Opublikowano 9.06.2020 11:45 -


Motorola wróciła ostatnio do produktów z wyższej półki serią Edge. Klienci, którzy pokochali firmę za racjonalne i dobrze wycenione produkty mogą odetchnąć z ulgą. Firma nie ma zamiaru odpuścić rynku średniaków. Właśnie zadebiutował w naszym kraju model, to Motorola One Fusion+.

Pisaliśmy ostatnio, że spodziewamy się nowego telefonu Motoroli, którego premiera miała odbyć się w czerwcu. Nie kłamaliśmy, wiemy też wszystko o nowym urządzeniu, które wydaje się bardzo ciekawe.

Motorola One Fusion+

Zacznijmy od tego, że to kolejny reprezentant serii One. Telefon dysponuje więc czystym systemem Android 10. Jedyna zmienia w systemie to dodatek w postaci My UX, które jest bardzo lekkim, ale funkcjonalnym zestawem dodatkowych usprawnień w systemie. Zadbano też, by nowa wersja przyniosła kilka nowych rozwiązań. Nad sprawną pracą systemu dba procesor Snapdragon 730 oraz 6 GB pamięci RAM. Dla użytkownika oddano 128 GB wbudowanej pamięci. Jeśli to za mało, to jest też możliwość stosowania kart pamięci Micro SD o maksymalnej pojemności do 1TB.

Motorola One Fusion+

Nowa Motorola One Fusion+ posiada aparat do selfie o rozdzielczości 16 MP i przysłonie f/2.2. Aparat jak pewnie zauważyliście, wysuwa się z obudowy (rozwiązanie ma trwałość 100 000 cykli) i oferuje funkcję łączenie pikseli celem poprawy jakości zdjęć oraz tryb nocny. Z tyłu znalazło się miejsce dla 4 dodatkowych oczek. Główny aparat ma rozdzielczość 64 MP i przysłonę f/1.8 (oraz obie powyższe technologie). Kolejny aparat posiada obiektyw szerokokątny (kąt widzenia 118 stopni). Dwa ostatnie to 5 MP aparat do Macro oraz dodatkowy do pomiaru głębi.

Motorola One Fusion+

Ekran urządzenia ma 6,5 cala, proporcje 19,5:9 i rozdzielczość 2340×1080 pikseli. Wyróżnia go również obsługa standardu HDR10. Motorola One Fusion+ wspiera obsługę 2 kart SIM oraz radia FM. Na tylnej obudowie znalazło się miejsce dla czytnika palców, na boku umieszczono dedykowany klawisz asystenta Google a na dole obudowy port UCB C oraz port słuchawkowy Jack. Telefon nie oferuje jednak NFC. Bateria urządzenia ma 5000 mAh i wspiera szybkie ładowanie.

Cena i dostępność

Telefon trafił już do sprzedaży. Jego cena wyniesie 1399 zł. Nowa Motorola dostępna będzie w jednym wariancie pamięci, ale w dwóch wariantach kolorystycznych – białym Moonlight White oraz niebieskim Twilight Blue.

Więcej informacji na stronie producenta.

Wieści z Rozładowani.pl