Motorola One Action – czy warto rozważyć zakup tego smartfona?

Motorola One Action – czy warto rozważyć zakup tego smartfona?

Opublikowano 8.08.2019 10:22 -


Od pewnego czasu w sieci pojawiają się informacje dotyczące nowego telefonu od Motoroli, który ma stanowić kontynuację realizacji programu Android One. Model One Action niewiele różni się od swojego poprzednika, ale jego obiektyw szerokokątny, zwłaszcza przy tak korzystnej cenie, przykuwa uwagę. Co jeszcze może nam zaoferować ten smartfon?

one action

Parametry adekwatne do ceny

Mimo tego, że Motorola jeszcze oficjalnie nie przedstawiła swojego modelu, to znane są już parametry techniczne oraz koszt podstawowej wersji. W związku z faktem, że będziemy mieli do czynienia z czystym Androidem, producent musiał bardzo postarać się przy doborze specyfikacji, by przekonać użytkowników do zakupu. I moim zdaniem mu się to udało! Motorola One Action to smartfon z 6.3” ekranem o rozdzielczości Full HD+, który gwarantuje komfort użytkowania w każdych warunkach. Warto podkreślić, że na rynku będą dostępne aż 3 wersje tego modelu:

- 3/4 GB RAM

- 32/64/128 GB pamięci wewnętrznej.

Każda wersja posiada baterię o pojemności 3500 mAh z funkcją szybkiego ładowania oraz układ Exynos 9609. To jednak nie wszystko!

One Action i jego aparat z ultraszerokokątnym obiektywem

Smartfon, mimo podobnej specyfikacji do poprzedniego modelu, wzbogacony został o mocniejszy aparat z dodatkowymi funkcjami, co na pewno docenią amatorzy fotografii. Motorola wyposażyła One Action w potrójny obiektyw, który składa się z:

- głównego aparatu o rozdzielczości 13 mpx,

- obiektywu ultraszerokątnego 117 stopni,

- sensora do wykrywania głębi.

one action

Takie połączenie na pewno znacznie poprawi jakość wykonywanych zdjęć oraz przyciągnie klientów, którzy poszukują budżetowych telefonów z dobrymi parametrami. Niemiecki Amazon poinformował, że cena tego modelu ma wynosić około 1300 zł, czyli dokładnie tyle samo, co poprzedni. Wszystkie dane wskazują na to, że One Action ujrzy światło dzienne podczas jesiennych targów IFA w Berlinie. Dopiero wtedy będziemy mieć całkowitą pewność, czego możemy się spodziewać po producencie.

Motorola One Action zapowiada się naprawdę dobrze. Mimo dużej konkurencji wśród telefonów budżetowych i tych należących do programu Android One, ma szanse na dość wysoką sprzedaż. Myślę, że to nie jest jeszcze maksimum możliwości, jakie może nam zaprezentować amerykański producent. Czekam zatem na oficjalne wieści i być może kolejne przełomowe modele.