Motorola Moto G9 Plus – wyciek pokazał nam prawie wszystko o nowym modelu

IFA 2022 RELACJA! Byliśmy na IFA 2022! Zobacz najciekawsze gadżety!

Moto G9 Plus ma być kolejnym smartfonem ze stajni Motoroli. Dzięki wyciekowi dowiedzieliśmy się prawie wszystkiego na jego temat.

W sieci pojawiły się przecieki na temat nowego smartfona od Motoroli. Co ciekawe, tym razem dane pochodzą ze strony internetowej słowackiego Orange. Dzięki temu dowiadujemy się znacznej części informacji na temat Motoroli Moto G9 Plus, czyli średniopółkowego smartfona od Motoroli.

Tył Motoroli Moto G9 Plus

Specyfikacja Motoroli Moto G9 Plus

Podane na stronie słowackiego Orange dane wskazują, że Motorola Moto G9 Plus będzie dość dużym smartfonem. Producent wyposażył go w 6,8” wyświetlacz FHD+ o rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli. Wymiary urządzenia to 169,98 x 78,1 x 9,69 mm, natomiast waga to 223 g. Co prawda operator nie podał żadnych danych na temat procesora, jaki znajdzie się na pokładzie nowego smartfona Motoroli, ale wiemy, że będzie on wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Urządzenie będzie zasilane przez baterię o pojemności 5000 mAh. W Motoroli Moto G9 Plus znajdziemy 128 GB pamięci masowej na dane, ale może być ona rozszerzona za pomocą kart microSD.

R E K L A M A

Bok Motoroli Moto G9 Plus

Łączność

W zakresie łączności dowiadujemy się, że Moto G9 Plus będzie wyposażona w dwa gniazda na karty nanoSIM. Orange potwierdza, że nowy smartfon Motoroli będzie wspierał łączność Bluetooth 5.0, a także VoLTE. Na tylnej obudowie urządzenia mają znaleźć się cztery obiektywy, ale informacje wskazują tylko na rozdzielczość jednego z nich. Ma ona wynosić 64 Mpix. Nic nie wiadomo także na temat przedniego aparatu. Za to wiemy, że Moto G9 Plus ma pracować pod kontrolą Androida 10.

Specyfikacja Motoroli Moto G9 Plus

Cena Moto G9 Plus

Na stronie słowackiego Orange Motorola Moto G9 Plus została wyceniona na 235 Euro. Niestety nie wiadomo, kiedy urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane, ale skoro nadal nie usunięto go ze strony operatora, to możemy się spodziewać, że nastąpi to dość szybko. Patrząc na specyfikację, co prawda bez szczegółów na temat procesora oraz pozostałych trzech tylnych obiektywów, urządzenie prezentuje się dość ciekawie, jak na średnią półkę. Warto zauważyć, że brakuje też informacji na temat ewentualnego modułu NFC.

Źródło: Orange


Posłuchaj nas!

Zobacz także

Kinowe premiery – październik 2022: TOP 5 i pełna lista 11 lat temu odszedł Steve Jobs, twórca potęgi Apple