Motorola G7 w czterech wariantach dla każdego

Motorola G7 w czterech wariantach dla każdego

Opublikowano 3.12.2018 12:26 -


Motorola nie pokazała w tym roku flagowca, jakiego wszyscy byśmy sobie życzyli. Amerykańska marka (w rękach Lenovo) całkiem dobrze radzi sobie za to w produkowaniu ciekawych średniaków. Plotki zdradzają, że nowa seria G7 może być całkiem ciekawa.

Przyznaję bez bicia, mam do Motoroli słabość. 18 lat temu model V2288 był moim pierwszym telefonem. Miałem kilka urządzeń tej firmy, zakochałem się szczególnie w modelu T720i oraz w pagerze z Metro Bip. Ostatnio całkiem pozytywne wrażenie wywarła na mnie Motorola G6 Plus, którą miałem okazje przetestować. Bardzo się cieszę, że Motorola chce odświeżyć serię G. Mamy już pewne wiadomości o czterech nowych modelach rodziny G7.

Motorola G7

Model G7 to prawdopodobnie udany następca modelu G6. Wystarczy spojrzeć na planowaną specyfikację. Urządzenie będzie napędzane nowszym i o półkę wyższym niż poprzednik Snapdragonem 660. Zaoferuje też 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci na dane. Ekran urządzenia będzie miał przekątną 6 cali, a bateria to ogniwo o pojemność 3500 mAh. Na tyle urządzenia znajdziemy podwójny aparat 16+5 MP, zaraz pod nim umieszczono czytnik linii papilarnych, ten do selfie będzie miał 12 MP.

Motorola G7 Play

G7 Play zaskakuje: będzie miał notcha i rekordowo małą baterię 2820 mAh (poprzednik miał 4000 mAh). Plusem ma być wydajność — G7 Play będzie posiadał Snapdragona 632. Na tyle urządzenia znajdziemy pojedynczy moduł aparatu oraz czytnik palców z logiem Motoroli.

Motorola G7 Plus

Najmocniejsza wersja rodziny G7, czyli ta z plusem w nazwie zaoferuje Snapdragona serii 7xx. Zauważyć można zmiany w wyglądzie, teraz ekran będzie miał „łezkę” na aparat. Czytnik przeniesiono (tak, jak w modelu One) na tył urządzenia. Spodziewamy się też podwójnego modułu fotograficznego z nowymi lepszymi aparatami.

Motorola G7 Power

To prawdziwe monstrum, zaoferuje bowiem baterię o pojemności aż 5000 mAh. Dalej będzie budżetowym modelem i nie wiadomo, w jakim wariancie pamięci zadebiutuje na rynku. Wzorem modelu Play, posiadać będzie pojedynczy aparat oraz Snapdragona 632.

Wieści z Rozładowani.pl