Mój ulubiony sprzęt, który testowałem w 2019 roku na DailyWeb [Daniel]

Mój ulubiony sprzęt, który testowałem w 2019 roku na DailyWeb [Daniel]

Opublikowano 8.01.2020 20:38 -


Praca w DailyWeb i recenzowanie sprzętu to dla mnie to, czym dla dziecka jest plac zabaw. Każdy z nas miał dostęp do sporej liczby zabawek. Jak dziecko zazdrościłem niektórych sprzętów moim redakcyjnym koleżankom i kolegom. Za oddanym sprzętem tęsknie jak dziecko za ulubioną zabawką. Również jak dziecko w sklepie, mam problem wybrać tę, którą chcę kupić.

Tym bardziej dopada mnie recenzencki kac, gdy nie mogę opisać czegoś tak dobrze, jak bym chciał lub gdy zdjęcia w recenzji są jakieś nie takie, jak powinny. Było kilka recenzji, których nie dokończyłem. Były też takie, których nawet nie zacząłem. Są też te, które zapamiętam na zawsze i te, które prowokują do prywatnego zakupu.

Ze sprzętu, który zapadł mi w pamięć i na którego punkcie szaleję, mogę wymienić rewelacyjnie grające słuchawki TWA Sennheiser Momentum True Wireless. Spośród wszystkich telefonów najbardziej zaciekawił mnie zjawiskowy Razer Phone 2.

Audioquest DragonFly Black, Red, Cobalt – zmieszczą się w ręce i sprawią, że usłyszysz więcej

Są też sprzęty, których byłem ciekawy, a możliwość przetestowania nadarzyła się sama — to niewątpliwie AudioQuest DragonFly w trzech kolorach. Były też rzeczy całkiem dla mnie nowe, jak monocykle, które szerzej opisał Jakub.

Czymś, co mnie stale prześladuje, są jednak słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT. Co ciekawe nie przypadły one do gustu Łukaszowi i Sebastianowi (a oboje mają spore doświadczenie, jeśli chodzi o słuchawki). Nie dziwię się im. Słuchawki mają klasyczny wygląd, który ktoś mógłby uznać za toporny. Jest też wiele słuchawek, które wykonano z lepszych materiałów. Są też te, które oferują więcej możliwości, jak chociażby obsługa ANC. Dlaczego więc tak bardzo przypadły mi do gustu? Bo niesamowicie grają!

To było coś, czego szukałem. Jak gdyby stworzono je tylko dla mnie. Próbowałem studzić zapały, by nie zdradzać emocji. To suma tego, czego słuchać chcą moje uszy. Doskonały balans między naturalnym i analitycznym graniem a zabawą i energią, które sprawiają przyjemność. Model ATH-M50xBT to jedne z najchętniej kupowanych słuchawek na świecie. Potrafią zadowolić profesjonalistów i sprawić radość amatorom.

Jeśli mam być szczery… kilka razy miałem je w koszyku ulubionego sklepu internetowego. Przez pewien czas kosztowały niespełna 650 zł. Teraz cena wzrosła. Gdy znowu spadnie, nie będę się wahał!

Wieści z Rozładowani.pl