W 2019 przetestowałem trochę sprzętu. Swoimi wrażeniami zwykłem dzielić się na łamach DailyWeb, ale przyszedł czas na podsumowanie. Na spojrzenie wstecz i przemyślenie tego, co ze sprawdzanych rzeczy okazało się najciekawsze. Przejrzałem listę moich recenzji i zauważyłem, że często testuję słuchawki, ale zdarzały się także inne urządzenia. Na przykład streamingowy zestaw od Razera, tracker dla psa lub piekielnie dobra myszka. Co z tego całego zestawienia uważam za najciekawsze?

Sprzęt grający? Słuchawki Audeze Mobius. Rewelacyjny dźwięk! Doskonałe do grania i słuchania muzyki. Z perspektywy czasu i przetestowanych słuchawek, wciąż uważam je za najlepszy sprzęt grający, jaki do mnie trafił. Używałem ich w pracy oraz w domu, nie czułem zmęczenia, doskonale leżały na moich uszach.

AUDEZE MOBIUS MNIE PORWAŁY

Na dodatek są wyposażone w zestaw piekielnie dobrych presetów oraz cudowanie radzą sobie z dźwiękiem przestrzennym. Szukacie słuchawek do codziennego pykania w giereczki, ale lubicie sobie też posłuchać rocka progresywnego? Audeze Mobius są stworzone dla Was!

Typ drugi: Razer Kiyo

Wcześniej wspomniałem o tym, że testowałem zestaw dla streamerów od Razera. Był to mikrofon, kamera oraz karta przechwytująca wideo. Chwaliłem i dalej uważam, że warto zainteresować się tymi produktami. Jednak największe wrażenie zrobiła na mnie kamera. Razer Kiyo pozwala na nagrywanie fantastycznej jakości obrazu i jej możliwości nie ograniczają się tylko do samego streamingu. Za jej pomocą bez problemu nagracie wywiad, a nawet poprowadzicie sesję gry RPG. Spodobała mi się do tego stopnia, że ją nabyłem. W trakcie Czarnego Piątku trafiłem na dobrą przecenę i teraz mogę dalej prowadzić zdalne sesje gier RPG i planszówek.

Typ trzeci: TRACTIVE Ikati

Opiekunom psów i kotów polecam tracker, który pozwoli Wam wyśledzić Waszego zwierzaka. Działa bardzo dobrze, nie przeszkadza w zabawie i spacerach. Jedynym minusem Traktive jest abonament. Niestety, aby w pełni wykorzystać możliwości tego urządzenia, należy wykupić subskrypcję. Mimo to polecam je wszystkim osobom, których zwierzaki należą do gruby uciekinierów.

To jest moje zestawienie najciekawszy sprzętów, jakie przetestowałem na łamach DailyWeb. Mam nadzieję, że w 2020 roku również trafią mi się równie ciekawe rzeczy.