Mój ulubiony serial komediowy powraca - kolejny trailer Silicon Valley już w sieci

Mój ulubiony serial komediowy powraca – kolejny trailer Silicon Valley już w sieci

Opublikowano 23.10.2019 10:41 -


Nie jestem w stanie wskazać lepszego serialu komediowego, który wielokrotnie sprawił, że śmiałem się w głos (a to nie przytrafia się często). “Silicon Valley” powraca już za kilka dni, a w sieci pojawił się nowy trailer.

To klasyczna słodko-gorzka wiadomość. Radość, bo to powrót kolejnego sezonu, który pochłonę pewnie w kilka wieczorów. Smutek, bo mam świadomość nieuniknionego końca serialu. Tak się składa, że nowy sezon, który zobaczymy już 27 października, będzie ostatnim, jaki zostanie wyprodukowany.

To wielki smutek dla mnie, bo nie ma dlań godnego zastępstwa. Ironiczno-sarkastyczne poczucie humoru, ogromna przewrotność i zwroty akcji, a wszystko osadzone w świecie nowych technologii. Nowy sezon będzie pełen odniesień, chociażby do słynnego wystąpienia Marka Zuckerberga przed Kongresem USA. Oczywiście humoru w postaci niezdarności głównego bohatera nie zabraknie.

Silicon Valley S6 Trailer

Big tech, bigger data, biggest season yet. The final season of Silicon Valley begins 10/27 at 10PM.

Opublikowany przez Silicon Valley Niedziela, 20 października 2019

Czekam z niecierpliwością i smutkiem zarazem. Szkoda, że pieniądze przestały się zgadzać twórcom serialu, bo świat technologii pisze na bieżąco świetne scenariusze. Mam nadzieję, że finisz serialu będzie satysfakcjonujące w takim stopniu, w jakim fantastyczne były poszczególne odcinki każdego, pojedynczego sezonu.

Na otarcie łez po Erlichu Bachmanie, którego nie zobaczymy w ostatnim sezonie, podrzucam jego najlepsze momenty w serialu.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację