Środek tygodnia to rzadko okazja do aż tak dużej aktualizacji na Netflix. Niemniej jednak stało się, a dzisiaj wskoczyło na platformę ponad 40 pozycji. Ja przejrzałem te najciekawsze, zarówno filmy, jak i seriale. Znajdziecie tam mnóstwo kina z północy naszego kontynentu.

Warto przejrzeć nowości Netflix i zapodać sobie dobrą produkcje w ten mroźny wieczór, jaki przed nami. Z całą pewnością lepsze to, niżeli oglądanie TVP, w momencie, kiedy w Polsce trwa strajk w ramach akcji #MediaBezWyboru.

Nowości na Netflix w środę

Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil

Renoma osławionego hotelu Cecil jeszcze bardziej się psuje, gdy znika zameldowana w nim Elisa Lam. Twórca „Taśm Teda Bundy’ego” zabiera nas tam, gdzie mieszka zbrodnia.

Narkoprzygody Hediego i Cokemana

Dwaj nieporadni paryscy dilerzy narkotyków wykorzystują rodzinne powiązania, aby nadać rozmach swojej działalności. Brawurowa komedia oparta na serialu internetowym.

Nowiny ze świata

Wędrujący od miasta do miasta i dzielący się z ludźmi nowinami weteran wojny secesyjnej rusza w niebezpieczną podróż przez Teksas, by doprowadzić sierotę do nowego domu.

Run On

Gdy w jego życiu pojawia się pewna tłumaczka, znany lekkoatleta postanawia zapomnieć o wytyczonej mu przez ojca ścieżce kariery i po raz pierwszy podążyć za głosem serca.

Poważna gra

Córka malarza i młody dziennikarz pragną siebie nawzajem, ale ich drogi się rozchodzą. Wiele lat później są już innymi ludźmi, lecz wciąż żywią do siebie dawne uczucia.

Staying Alive

Marianne dowiaduje się, że jej wieloletni partner ma romans. Próbuje zacząć nowe życie, jednocześnie odkrywając, co naprawdę jest dla niej najważniejsze.

Kokpit

Bezrobotny pilot Valle przebiera się za swoją siostrę, żeby dostać pracę. Szybko jednak wpada w zawodowe i uczuciowe kłopoty.

Wschodni Sztokholm

Dwoje nieznajomych, których życia połączyła wspólna tragedia, spotyka się przypadkiem. Wkrótce rodzi się między nimi uczucie, które przebiega w cieniu kłamstw.

Klejnoty koronne

Aresztowana za próbę morderstwa syna przemysłowca Fragancia zaczyna snuć opowieść o miłości i zdradzie, która rozpoczyna się za czasów jej młodości.

Labrador

Stella zabiera swojego narzeczonego Oskara na odludną wyspę, gdzie mieszka jej ojciec. Tarcia między mężczyznami ujawniają pęknięcia w związku oczekującej dziecka pary.