Miłość od pierwszego otwarcia pudełka, czyli pierwsze wrażenia - słuchawki Samsung Level Over

Miłość od pierwszego otwarcia pudełka, czyli pierwsze wrażenia – słuchawki Samsung Level Over

Opublikowano 16.01.2015 21:03 - 7


Szczerze mówiąc, to bardzo czekałem na ten moment jeśli o kolejne testy sprzętu idzie. Przede wszystkim dlatego, że chciałem się zmierzyć z legendą słuchawek bezprzewodowych. W zasadzie wcześniej korzystałem tylko z rozwiązań przewodowych i nie czułem potrzeby przesiadania się na wersje bez kabla. A bo jakość dźwięku gorsza, a bo trzeba ładować baterię, a na co to komu, a po co to komu? Dziś otwierając paczkę od Samsunga (dzięki wielkie!) przyznam, że uśmiechnąłem się na zawartość, bo nie dość że będę się mierzył ze swoimi przekonaniami, łamał stereotypy, to dodatkowo posłużą mi do tego flagowe słuchawki Samsunga, dla którego rynek ten jest, co by nie mówić, krokiem w nieznane.

samsung-level-over

Jeszcze w końcówce roku 2014 miałem okazje testować słuchawki Samsung Level On, które urzekły mnie przede wszystkim jakością wykonania i komfortem. Miały one swoje wady, jednak jako całość były dla mnie udanym produktem, tym samym nie mogłem się doczekać sprawdzenia Level OVER, które stoją na najwyższej półce Samsunga. Gdy dotarła paczka, pierwsze co się rzuciło w oczy, że jest ona zdecydowanie większa od poprzedników. W środku, ogromne, nauszne słuchawki, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, wzbudzających zaufanie.

Jestem aktualnie po ich podłączeniu i gęba nie przestaje mi się uśmiechać. O jakości dźwięku z pewnością będzie później, niemniej muszę zdecydowanie stwierdzić, że są jeszcze bardziej wygodne od poprzedników. Z instalacją nie było najmniejszych problemów i ot z uśmiechem na twarzy, zapowiada się kilka intensywnych tygodni wielkiej przyjaźni :-)

Wieści z Rozładowani.pl