Nowa usługa Microsoftu, czyli Xbox Game Pass staje się coraz bardziej popularna. Nic dziwnego, skoro firma zapowiedziała rozszerzenie jej na PC. Do tej pory jednak ceny były standardowe, aczkolwiek przyciągały wielu graczy. Microsoft postanowił zrobić promocję.

Dotychczas za miesięczny abonament płaciliśmy 54,99 zł, teraz koszt pierwszego miesiąca to zaledwie 4 zł. Natomiast najbardziej opłaca się wykupić dostęp kwartalny, tutaj zapłacimy zamiast 159,99 zł kwotę 54,99 zł. Jest to cena obniżona o ponad 60%.

Dla przypomnienia warto zaznaczyć, że Xbox Game Pass Ultimate daje nam dostęp do rozgrywki online, a także do masy gier w ofercie Games with Gold. W tym miesiącu były to Inside, Big Crown Showdown i Disney’s Meet the Robinsons.

R E K L A M A

Warto skorzystać, szczególnie że w ofercie znajduje się cała masa ciekawych pozycji, m.in. Tomb Raider, Football Manager 2019 czy też Mortal Combat X. Oferta ważna jest jeszcze do końca lipca, zatem warto się pospieszyć.

Zdaje się, że Microsoft próbuje zdobyć abonentów w takiej ilości, aby godnie móc rywalizować ze zbliżającym się serwisem od Google. Stadia ma zadebiutować w listopadzie tego roku w 14 krajach.


Posłuchaj nas!