Microsoft daje 650 dolarów za przesiadkę z iPhone X na Samsung Galaxy Note 10!

Czasami producenci sprzętu oferują różne promocje, aby podkręcić sprzedaż swoich produktów w pierwszych miesiącach po premierze. Tym razem świetną ofertę przygotował Microsoft. Każdy, kto odstąpi swojego smartfona, może uzyskać rabat na zakup nowego Samsunga Galaxy Note 10. Całkiem duży rabat!

Na DailyWeb pisaliśmy wielokrotnie o szalonych akcjach i kampaniach, które miały na celu promować nowe produkty. Jednym z takich tekstów jest ten o Huawei, który oferował P20 Pro za zniszczenie swojego telefonu. Może akcja sklepów Microsoftu nie jest tak spektakularna, ale na pewno można mówić o szaleństwie, bo który sprzedawca byłby skłonny dać Ci rabat w wysokości aż 2500 zł?

Przyjdź i oddaj swój telefon

Zasady promocji są proste. Wystarczy do 22 września, przyjść do jednego ze stacjonarnych sklepów Microsoft (w USA) i oddać swój telefon, aby w zamian otrzymać rabat przy zakupie nowego Samsunga Galaxy Note 10. Na miejscu w sklepie telefon nie będzie poddawany szczegółowym testom — Microsoft wymaga jedynie, by ten działał. Ważne jest też to, że rabat przysługuje w chwili oddania telefonu, a klient musi od razu nabyć nowego Galaxy Note 10.

Przyznaję, że gdy kilka dni temu zobaczyłem nagłówek opisującego promocję artykułu, nie zdecydowałem się go nawet przeczytać. Stwierdziłem, że to coś na wzór popularnych w naszym kraju programów recyclingowych. Te oferty są naprawdę słabo opłacalne, a działający sprzęt odkupowany po cenie złomu komputerowego. Dopiero informacja od Sebastiana pokazała mi, że ta oferta to coś więcej!

iPhone 11 Pro w nowych spotach reklamowych Apple

Co wyjątkowego jest w tej ofercie? Microsoft oferuje naprawdę uczciwe ceny odkupu. Dla przykładu za Samsunga Galaxy S9, Note 8 czy Pixel 2 można uzyskać aż 450 dolarów. To więcej niż na popularnym portalu aukcyjnym. Jeśli ktoś dysponuje nowszym urządzeniem może liczyć nawet na 650 dolarów rabatu. Tak jest właśnie w przypadku iPhona X, Xs oraz Xs Max.

Pewnie zastanawiacie się, w jaki sposób może to być opłacalne dla sklepów Microsoft. Ja zastanawiam się, dlaczego tak agresywna akcja, promuje sprzęt obcej firmy, a nie np. laptopy Surface. Nie znam odpowiedzi na te pytania, ale bardzo żałuję, że nie jestem teraz w USA ;)

Share
Disqus Comments Loading...
Autor
Daniel Buliński

Powiązane

Facebook może w ogóle nie odczuć skutków bojkotu przez reklamodawców

Mimo to firmy takie jak Coca-Cola, Diageo, Mars, HP i CVS Health już teraz zapowiadają…

5 sierpnia, 2020

Ech… Apple daje nowe procesory do iMaca, ale bez zmian w designie

Pomimo przecieków mówiących o "inspiracji iPadem Pro", nowy iMac z zewnątrz nie różni się od…

5 sierpnia, 2020

Szukasz platformy, na której możesz stworzyć i sprzedawać swój kurs online? Wybierz eduj.pl i zgarniaj nawet 98% prowizji!

W internecie znajdziemy wiele platform pozwalających na tworzenie i dystrybucję szkoleń online, czym więc różni…

5 sierpnia, 2020

Android Auto wreszcie w BMW! Powód do radości czy wstyd?

BMW, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się długą historią niemiecka marka, miała w swoim…

5 sierpnia, 2020

Nowości w WhatsApp: walka z dezinformacją i obsługa pokoi z Messenger Rooms

Facebook wprowadza kolejne nowości do swojego komunikatora WhatsApp. Użytkownicy aplikacji mobilnych będą mogli sprawdzać, czy…

5 sierpnia, 2020

Kiedy TikTok obrywa, Snapchat wprowadza znane z niego funkcje

Snapchat zapowiada wprowadzenie funkcji znanej z TikToka, czyli wykorzystania utworów muzyczny do nagrywanych filmów. Zostanie…

5 sierpnia, 2020