Mi 9t Pro – zaskakujący smartfon od Xiaomi. Pierwsze wrażenia

IFA 2022 RELACJA! Byliśmy na IFA 2022! Zobacz najciekawsze gadżety!

Jako wielka fanka smartfonów Xiaomi, nie mogłam się doczekać, aż na własne oczy ujrzę model Mi 9t Pro. Do tej pory miałam w rękach już kilka flagowców oraz słabszych telefonów tego producenta, ale żaden z nich nigdy mnie nie zawiódł. Ciekawy design, świetne komponenty i niska cena. Miałam nadzieję, że i tym razem będę pozytywnie zaskoczona. Nie myliłam się!

Kiedy wyciągałam Mi 9t Pro z pudełka, moim oczom ukazał się naprawdę ciekawy smartfon. Zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd, który był naprawdę niepowtarzalny. Do tej pory wiedziałam, że Xiaomi ma do zaoferowania szeroką gamę kolorystyczną swoich produktów, ale nigdy nie spotkałam się z taką obudową. Przyjrzyjcie się i oceńcie sami!

mi 9t pro

design przede wszystkim!

Jestem bardzo zaskoczona tym, jak prezentuje się Mi 9t Pro. Smukła zaokrąglona obudowa, solidne wykończenie i ciekawy wzór, na którym można zawiesić oko. Muszę przyznać, że nawet moje Mi 9 SE w porównaniu ze swoim następcą nie jest tak dobre. Największą różnicą jest notch, którego w recenzowanym modelu nie ma. Przednia kamerka do selfie jest wysuwana z obudowy, co oczywiście musiałam wypróbować od razu po rozpakowaniu. Ale o tym nieco więcej w pełnej recenzji już niebawem.

R E K L A M A

mi 9t pro

mi 9t pro – parametry i unboxing

W opakowaniu, poza samym smartfonem, czekała na mnie ładowarka, stylowa obudowa oraz instrukcja. Czyli wszystko to, co oferuje w standardzie Xiaomi. Model do testów, jaki otrzymałam, ma 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej. Jest to oczywiście jeden z wariantów, bowiem ten model ma aż 2 wersje pamięci RAM oraz 3 wersje pamięci wewnętrznej do wyboru. Każdy został wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh oraz możliwość szybkiego ładowania, co w dzisiejszych czasach jest bardzo cenne. Jedynym minusem na ten moment jest brak obsługi ładowania indukcyjnego, czego raczej oczekiwałam od tego modelu.

mi 9t pro

Kwestię aparatów, jakości zdjęć oraz nagrań zostawiam na później. Na pewno będę miała co porównywać, bowiem za cel postawiłam sobie weryfikację możliwości Mi 9 SE oraz Mi 9t Pro. Wyczekujcie pełnej recenzji już niebawem.


Posłuchaj nas!

Zobacz także

Kinowe premiery – październik 2022: TOP 5 i pełna lista 11 lat temu odszedł Steve Jobs, twórca potęgi Apple