Xiaomi pokazuje Mi 10. Premiera w Chinach już 13 lutego

Xiaomi pokazuje Mi 10. Premiera w Chinach już 13 lutego

Opublikowano 11.02.2020 12:47 -


Jako wielka fanka Androida oraz marki Xiaomi przyznaję się, że czekałam na tę nowinę od dawna. A teraz wreszcie mogę się nią z Wami oficjalnie podzielić. Xiaomi Mi 10 już gotowy, a kiedy premiera? W Chinach smartfon ma zadebiutować zaledwie za 2 dni!

Premiery flagowych smartfonów od czołowych producentów zawsze są bardzo emocjonujące. Nie inaczej jest w tym przypadku, gdyż Xiaomi za każdym razem stara się nas zaskoczyć czymś zupełnie innym. Co to będzie tym razem? Zaledwie 2 dni dzielą nas od krajowej premiery, kiedy wszystko stanie się jasne.

mi 10 i mi 10 pro z globalną premierą na mwc

Bardzo cieszy mnie fakt, iż jako redakcja w tym roku będziemy mogli uczestniczyć w MWC w Barcelonie. Oznacza to, że będziemy także na światowej premierze Mi 10, zapowiedzianej na 23 lutego (na dzień przed rozpoczęciem targów). Xiaomi postanowiło poinformować o obu wydarzeniach na swoich profilach społecznościowych – Twitterze oraz Weibo. Tysiące fanów nie mogą się już doczekać, aż ujrzą prawdziwe oblicze Mi 10 z czterema aparatami i delikatnie zakrzywionym ekranem. Liczne wersje kolorystyczne oraz dobra specyfikacja mogą sprawić, że stanie się on najchętniej kupowanym smartfonem najbliższych miesięcy.

kilka słów o specyfikacji technicznej

Na szczęście Xiaomi nie miało zamiaru trzymać nas w niepewności do samego końca. Producent już zapowiedział, że w smartfonach ma pojawić się najnowszy procesor Snapdragon 865 Qualcomm. Pojawiają się doniesienia, jakoby miał on obsługiwać szybkie ładowanie 66 W, czym przewyższyłby prędkość ładowania w Oppo Reno Ace 65.

stanowisko xiaomi na mwc 2020

Mimo faktu, że z powodu koronawirusa coraz większa liczba producentów wycofuje się z udziału w wydarzeniu, Xiaomi po raz kolejny potwierdza, że zamierza się pojawić. Na ten moment wiadomo, iż MWC będzie uboższe o Nvidię, LG czy ZTE, jednak do targów pozostały jeszcze 2 tygodnie, a w tym czasie wszystko może się zmienić.

Mi 10 jest jednym z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku. Największym konkurentem może się okazać dla niego iPhone 9 (SE2), który niebawem również ma mieć swoją premierę. To, co zaprezentują swoim użytkownikom producenci, okaże się już niebawem.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl