Jeszcze przez ostatnie chwile możecie pobrać za darmo Solitairica z Epic Games Store. Doskonała okazja do podniesienia wartości swojej gamingowej kolekcji.

Metro: Last Light Redux za darmo w GOG

Jest rok 2034. Pod ruinami postapokaliptycznej Moskwy, w tunelach metra, niedobitki ludzkości kryją się przed śmiertelnymi zagrożeniami świata zewnętrznego i wewnętrznego. Mutanty czają się w katakumbach, zagrzebanych pod powierzchnią, i polują pod zatrutym nieboskłonem.

Jednak zamiast się zjednoczyć, miasta-stacje metra walczą ze sobą o narzędzie ostatecznej zagłady, kryjące się w wojskowych tunelach D6. Trwa wojna domowa, w wyniku której ludzkość może definitywnie zniknąć z powierzchni Ziemi. Ty, Artem, człowiek obarczony ogromnym poczuciem winy, lecz i pełen nadziei, trzymasz w swych rękach klucz do przetrwania – ostatni promyk światła w najczarniejszej godzinie ludzkości…

Oparta na motywach bestsellerowej serii powieści autorstwa Dmitrija Głuchowskiego.

  • Zejdź do tuneli moskiewskiego metra – poznaj jeden z najbardziej niesamowitych światów elektronicznej rozgrywki, ożywiony za pomocą oszałamiającej oprawy graficznej następnej generacji, wyświetlanej z częstotliwością 60 klatek na sekundę.
  • Spójrz w oczy grozie rosyjskiej apokalipsy – włóż maskę przeciwgazową i wykorzystaj arsenał domowej roboty do walki ze śmiertelnie groźnymi mutantami, ludźmi i przerażającym otoczeniem.
  • Gra przebudowana i dostosowana do możliwości sprzętu nowej generacji – komplet wcześniej opublikowanych DLC, nowe tryby i funkcje oraz wiele ulepszeń składają się na ostateczną i najdoskonalszą edycję docenionego przez krytyków klasyka, która z pewnością trafi w gusta zarówno nowych graczy, jak i fanów oryginału.
  • Dwa wyjątkowe style gry: Spartan i Survival – przejdź kampanię w powolnej konwencji survival horroru lub chwyć za broń i wykorzystaj bojowe zdolności Spartan Rangera.
  • Powraca legendarny tryb Rangera – czy odważysz się stawić mu czoło? Brak widocznych elementów interfejsu, bardziej niebezpieczne starcia i ograniczona ilość zasobów budują niezwykłą immersję.

opis: GOG