Wow - Messenger wkracza w świat Star Wars - odpal nową skórkę

Wow – Messenger wkracza w świat Star Wars – odpal nową skórkę

Opublikowano 12.12.2019 10:33 -


Być może w jakiś, nieznany sposób Wam to umknęło, ale w przyszłym tygodniu na ekrany kin wchodzi kolejna części sagi Gwiezdnych Wojen. Wszyscy starają się korzystać z popularności marki, w sklepach pełno jest motywów Star Wars, a Internet nie pozostaje obojętny.

Przyszedł czas także na Messengera. W aplikacji pojawia się nowa skórka, która dodaje efekty X-Wing w komunikatorze. Facebook zdaje się idealnie wpasować w rosnącą „starwarsową” gorączkę.

W aplikacji pojawiła się limitowana edycja kolorów, reakcji i naklejek. Oczywiście jest to zarówno jasna, jak i ciemna strona mocy. Facebook dodał również efekty rzeczywistości rozszerzonej do naszych zdjęć i rozmów wideo na Messengerze. Możemy zatem wyglądać, jakbyśmy podróżowali w kosmosie z prędkością światła albo możemy zasiąść obok Poe Damerona w X-Wing.

Jeśli zatem jesteście fanami serii Gwiezdne Wojny, to nie możecie przejść obok takiej ciekawostki obojętnie. Sam należę do fanatyków Star Wars i już nie mogę doczekać się filmu, a czas oczekiwania umili mi nowy theme w Messengerze.

Motyw można aktywować poprzez kliknięcie nazwy rozmówcy w Messengerze albo nazwy grupy. W kolorach pojawia się nowa opcja. Facebook stopniowo wdraża tę funkcję, dlatego możliwe jest, że nie jest jeszcze ona dostępna u Was. Sam jestem takim pechowcem i czekam grzecznie, aż Star Wars pojawi się w mojej aplikacji Messenger.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację