W środę, 30 czerwca, równo o godzinie 12:00 poznaliśmy najnowszy utwór Męskie Granie 2021. Jego tytuł to „I Ciebie też, bardzo” i wykonują go: Dawid Podsiadło, Vito Bambino i Daria Zawiałow. Utwór jest już dostępny na YouTube oraz Spotify.

Singlem Męskiego Grania 2021 jest w tym roku piosenka „I Ciebie też, bardzo”. Utwór wykonują Dawid Podsiadło, Vito Bambino i Daria Zawiałow. Na YouTube można już znaleźć teledysk do hymnu Męskie Granie 2021, który został przygotowany specjalnie na tę okazję. Piosenka Męskiego Grania to jednak nie tylko singiel i klip na YouTube. Wykonawcy – Dawid Podsiadło, Vito Bambino i Daria Zawiałow – zawitają w tym roku także na trasie koncertowej Męskiego Grania i wystąpią w specjalnym koncercie jako Męskie Granie Orkiestra 2021.

R E K L A M A

Męskie Granie Orkiestra 2021 (Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino) – I Ciebie też, bardzo

Poniżej możecie zobaczyć teledysk do najnowszego utworu „I Ciebie też, bardzo” Męskie Granie 2021. Utwór wykonują artyści Męskie Granie Orkiestra 2021 w składzie:

  • Dawid Podsiadło
  • Vito Bambino
  • Daria Zawiałow

Autorami piosenki „I Ciebie też, bardzo” są: Aleksander Krzyżanowski, Bartosz Dziedzic, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino. Za teledysk odpowiada studio MYK Collective. Postprodukcją zajęła się firma RIOdePost.

Utwór „I Ciebie też, bardzo” Męskie Granie Orkiestra 2021 jest już też dostępny w serwisie Spotify:

Ostatnio niczym grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość, że koncerty Męskiego Grania w 2021 roku jednak się odbędą. Organizacja koncertów z oczywistych przyczyn w tym roku stała pod znakiem zapytania, ale jednak się udało – Męskie Granie 2021 się odbędzie! W 2020 roku koncerty odbyły się w formule on-line.

Męskie Granie 2021 – gdzie koncerty?

W tym roku trasa koncertowa Męskiego Grania odwiedzi 4 miasta w Polsce. Artyści zagrają w następujących miejscowościach:

  • Kraków (6.08. – 7.08. w Muzeum Lotnictwa),
  • Warszawa (13.08. – 14.08. na Torze Służewiec),
  • Poznań (20.08. – 21.08. w Parku Cytadela),
  • Żywiec (27.08. – 28.08. w Amfiteatrze pod Grojcem z relacją live na YouTube).

Znamy też już artystów, którzy wystąpią w każdym z wymienionych miast. Pełny lineup z każdego miasta znajdziecie na DailyWeb pod tym linkiem.

Meskie Granie 2020
Męskie Granie w 2020 roku

Singiel (hymn) Męskiego Grania 2021

Dla niektórych jednak ważniejszy od samej trasy koncertowej jest utwór, który co roku nagrywają wybrani polscy artyści specjalnie na rzecz Męskiego Grania. Oprócz piosenki i teledysku wykonawcy biorą też później udział w trasie koncertowej jako Męskie Granie Orkiestra ze specjalnym, ponad godzinnym repertuarem, na który składają się zazwyczaj utwory członków MGO, covery znanych polskich piosenek w nowych aranżacjach oraz, oczywiście, hymn Męskiego Grania na dany rok.

Przypomnijmy, że zeszłoroczny utwór – „Świt” – tylko na YouTube ma już ponad 17 mln wyświetleń, co jest świetnym wynikiem jak na polskie realia. W 2020 roku singiel Męskiego Grania wykonywali Daria Zawiałow, król i Igo.