Men in Black: International - jest pierwszy zwiastun, a w nim Chris Hemsworth

Men in Black: International – jest pierwszy zwiastun, a w nim Chris Hemsworth

Opublikowano 21.12.2018 10:28 -


W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun spin-offu trylogii Faceci w czerni. Trailer mocno trzyma klimat oryginalnych produkcji, pełno w nim kosmitów, a także Chrisa Hemswortha, który wystąpi w jednej z głównych ról w Men in Black: International.

Na ekranie będziemy mogli zobaczyć wspomnianego Chrisa Hemswortha, a także Tessę Thompson. Fani, znający kinowe uniwersum Marvela na pewno kojarzą parę z filmu Thor: Ragnarok. W zwiastunie widzimy dwójkę bohaterów przywdzianych w słynne, czarne kostiumy, którzy rozpoczynają kosmiczną walkę.

Men in Black: International – nowe rozdanie

Niewątpliwie Men in Black: International jest próbą odświeżenia marki. Kontynuowanie serii w schemacie znanym z trzech pierwszych części mogłoby się nie udać, gdyż format chyba się wypalił. W spin-offie akcja nie ogranicza się do Nowego Jorku, jak to było w przypadku przygód Agentów J (Will Smith) i K (Tommy Lee Jones).  Wyjątkiem oczywiście była trzecia część, gdzie akcje przeniesiono także na Przylądek Canaveral, a także w czasie. Nowa produkcja jednak przenosi ekipę za ocean, a dokładniej do Londynu. Mieści się tam brytyjski oddział organizacji.

Trailer pokazuje, że nowa bohaterka, Agentka M (Tessa Thompson) dołącza do organizacji i podejmuje współpracę z Agentem H (Chris Hemsworth). Jak to w przypadku Facetów w czerni bywało, zwiastun także przepełniony jest gadżetami, kosmitami, a także dobrym humorem. Na koniec filmiku drobne puszczenia oka dla fanów Marvela – symboliczny, mały młotek w rękach Agenta H. Jak widzimy, do obsady dołączył także Liam Neeson (Uprowadzona, Gwiezdne Wojny), jako szef brytyjskiego oddziału MIB. Jest też rola powracająca, Emma Thompson znana jako Agentka O z Men in Black 3.

Reżyserem Men in Black: International jest F. Gary Gray (Szybcy i wściekli 8). Film trafi do kin 14 czerwca 2019 roku.

Wieści z Rozładowani.pl