Jeśli nie macie planów na wieczory, albo szef zanudza Was callami, to warto skorzystać z oferty Epic Games Store. Sklep udostępnił za darmo bardzo ciekawą przygodówkę „Pine”, która zabije czas w sposób skuteczny.

Epic co jakiś czas dorzuca darmowe pozycje, a do odebrania gry wystarczy mieć założone darmowe konto w serwisie. Moja biblioteka jest już dość pokaźna, tylko czasu na granie brakuje. Pine to otwarta przygodowa gra akcji osadzona w symulacji świata, w którym ludzie nigdy nie osiągnęli szczytu łańcucha pokarmowego.

Pine za darmo w Epic Games Store

Walcz u boku różnych gatunków lub przeciwko nim. I znajdź nowy dom dla swojego ludzkiego plemienia. Szukając nowego obszaru, na którym mogłoby się osiedlić Twoje plemię, musisz wchodzić w interakcje z przepastną fauną i florą Albamare. Przygotuj się na eksplorowanie, negocjowanie, dyskutowanie, improwizowanie oraz walkę w sześciu różnych biomach u boku różnorodnych gatunków oraz przeciwko różnorodnym gatunkom, które nie pomogą Ci ot tak po prostu.

W Pine zdarzenia w otwartej grze toczą się nawet bez Twojego udziału. Wszystkie organizmy żyją i będą próbować przetrwać ze wszystkich sił. Możesz zaprzyjaźnić się z przedstawicielami jakiegoś gatunku, walczyć u ich boku, ale również możesz ich zaatakować, ukraść im żywność lub zmusić ich do opuszczenia terytorium, które zamieszkują. Wszystkie działania będą miały wpływ na ruch gatunków w całym ekosystemie.