Nic dziwnego, bo każdy chętny chciałby dawno już być zaszczepiony, żeby móc wrócić w jakikolwiek sposób do normalności. Jeśli już możemy mieć szczepienie to warto skorzystać z promocji FREE NOW, która zwraca koszty przejazdów na szczepienie właśnie.

Na razie akcja prowadzona jest w 7 polskich miastach, jednak liczę, że liczba ta będzie się zwiększać. Program „Taksówką na szczepienie” to zwrot kosztów za przejazdy do punktów szczepień.

  • Inicjatywa powstała z myślą o osobach, które obecnie się szczepią, w tym seniorach i osobach potrzebujących.
  • W Polsce FREE NOW planuje zwrócić koszty 10 000 przejazdów na szczepienia przeciwko Covid-19.
  • Od 8 lutego osoby, które zamówią przejazd taksówką dla siebie lub osoby trzeciej mogą zgłaszać się do FREE NOW po zwrot kosztów przez specjalny formularz.
  • Łącznie FREE NOW przeznacza 1 milion EUR budżetu w 8 krajach europejskich, na zwroty przejazdów na szczepienia.
  • To pierwsza tego typu inicjatywa wśród firm i platform taxi w Polsce.

Jesteśmy usługą mobilności miejskiej i czujemy się zobowiązani wobec mieszkańców miast, by być dla nich dostępni w sytuacjach, w których potrzebują wygodnego, bezpiecznego i szybkiego dojazdu na miejsce. Wierzymy, że nasza oferta transportu na szczepienia będzie realną pomocą dla osób, które mogą jej potrzebować. Naszą inicjatywą chcemy także zwrócić uwagę na osoby samotne, starsze i chore, które są wśród nas i wymagają wsparcia. Apelujemy, by każdy z nas zastanowił się czy w swoim otoczeniu ma taką osobę – może to być sąsiad lub rodzic mieszkający w innym mieście. FREE NOW umożliwia realizację tej pomocy oferując wygodną aplikację, której zaletą jest możliwość zdalnego zamówienia i bezgotówkowego opłacenia przejazdu, także dla osoby trzeciej. Koszty tych przejazdów zwrócimy w pełni lub w większości, na podstawie rachunku za kurs, który osoba zamawiająca otrzymuje automatycznie na swój adres email

-mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający FREE NOW w Polsce.


Posłuchaj nas!