Przede wszystkim od kilku dni dostępna jest już Mørkredd (na Android, Xbox & PC). Wczoraj zostały udostępnione Among Us (PC) i MotoGP 20 (Android, Xbox & PC). Co jeszcze pojawiło się w grudniu?

Xbox Game Pass – nowości

Przeszedłem na zieloną stronę mocy – czy Microsoft i ich Xbox Series X mnie nie zawiodą? [recenzja]

Mørkredd (na Android, Xbox & PC) – już dostępne

Morkredd to pełna napięcia, oparta o zasady fizyczne gra łamigłówkowa dla jednego lub dwóch współpracujących ze sobą graczy. Tytuł ten łączy rozwiązywanie zagadek z niełatwym równoważeniem światła i cienia oraz mrocznym światem pełnym tajemnic do odblokowania.

R E K L A M A

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (na Android & Xbox) – już dostępne

Zdobywca ponad 200 tytułów Gry Roku, Skyrim Special Edition zawiera pełną wersję gry oraz wszystkie dodatki, a także nowe opcje, takie jak odświeżona grafika i dźwięk, wolumetryczne promienie słoneczne, dynamiczna głębia ostrości, odbicia przestrzenne i nie tylko. Przenosi też potęgę modów na konsole – nowe zadania, miejsca, postacie, dialogi, pancerze, broń i nie tylko.

Among Us (na PC) – już dostępne

Beholder: Complete Edition (na Android & Xbox) – już dostępne

Jesteś zainstalowanym przez totalitarny rząd właścicielem domu. Musisz szpiegować, podglądać, podsłuchiwać oraz profilować lokatorów, by być pewnym, że przestrzegają prawa. MUSISZ zgłosić każdy przypadek działalności wywrotowej lub łamania prawa. Zrobisz to?

Code Vein (na Android & Xbox) – już dostępne

W niedalekiej przyszłości tajemnicza katastrofa doprowadziła do upadku świata.
Stwórz swojego własnego Revenanta i zanurz się w świat destrukcji pełny demonicznych upiorów pozbawionych resztek człowieczeństwa. Zbierz drużynę i wyrusz w podróż do najdalszych zakamarków piekieł, aby zajrzeć w przeszłość i uciec przed koszmarem w grze CODE VEIN.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (na PC) – już dostępne

Antologia Dark Pictures to seria osobnych, filmowych gier z gatunku horror. Każda zawiera własną, zupełnie nową historię, miejsce akcji i postacie oraz rozgałęziającą się fabułę.
W Man of Medan, pięciu przyjaciół wyrusza na wakacyjną wycieczkę z nurkowaniem. Wkrótce nadchodzi sztorm, a wesoła wyprawa staje się znacznie bardziej mroczna. Kto przeżyje, a kto zginie? Wszystko zależy od ciebie.‎‎

Monster Train (na Xbox) – już dostępne

MotoGP 20 (na Android, Xbox & PC) – już dostępne

W tym roku poczujesz emocje związane z jeszcze bardziej szczegółowym trybem zarządzania karierą i nacieszysz zmysły usprawnieniami technicznymi oraz graficznymi. Spersonalizuj motocykl i kombinezon! Ścigaj się z legendami MotoGP™ lub rzucaj wyzwania znajomym online!

My Friend Pedro (na Android) – już dostępne

Neoverse (na Android & Xbox) – już dostępne

Wilmot’s Warehouse (na Xbox & PC) – już dostępne

Wilmot’s Warehouse to gra logiczna, w której celem jest utrzymanie magazynu w szczytowej formie.

opisy: Microsoft.com


Posłuchaj nas!