PlayStation Plus w marcu 2021 na bogato ugości swoich graczy.

Tak, jak wczoraj narzekałem na dość kiepską ofertę dla graczy Xboxa w usłudze Games with Gold, tak dzisiaj muszę pochwalić PlayStation. W ramach darmowych gier w abonamencie PS Plus w marcu wskoczą prawdziwe perełki.

Macie zatem ostatnią szansę na pobranie lutowych gier, wystarczy dodać je do swojej biblioteki, jeśli macie oczywiście aktywny abonament. Zobaczcie, co Sony przygotowało dla Was na marzec 2021!

PS Plus marzec 2021 – darmowe gry na PS4 i PS5

Final Fantasy VII Remake

Świat dostał się we władanie Shinra, podejrzanej korporacji, kontrolującej siłę życiową całej planety, zwanej energią mako. W mieście Midgar, Cloud Strife, członek elitarnej jednostki SOLDIER Shinry, który teraz jest najemnikiem, zaczyna pomagać buntownikom z grupy Avalanche, nie zdając sobie sprawy z epickich konsekwencji, które się z tym wiążą. FINAL FANTASY VII REMAKE to nowa wersja kultowego oryginału z niezapomnianymi postaciami, fantastyczną fabułą i epickimi bitwami.
Pierwsza odsłona projektu FINAL FANTASY VII REMAKE przedstawia ucieczkę naszej drużyny z Midgaru. Dokładniej przedstawia ona wydarzenia w Midgarze niż oryginalne FINAL FANTASY VII.

Farpoint

To miała być rutynowa misja. Miałeś eskortować dwoje naukowców z Pielgrzyma – stacji kosmicznej, na której trwają badania nad anomalią w odległym zakątku wszechświata. Pamiętasz to jak przez mgłę. Oślepiający rozbłysk. Wycie alarmów. Ciemność. A potem… zderzenie. Budzisz się w obcym, nieprzyjaznym świecie, mając do dyspozycji jedynie standardowe wyposażenie kapsuły ratunkowej. Musisz wyruszyć na poszukiwanie szczątków Pielgrzyma. Twoją jedyną nadzieją na powrót do domu jest znalezienie ocalałej załogi stacji… a przede wszystkim utrzymanie się przy życiu.

Remant From the Ashes

Świat pogrążył się w chaosie przez starożytne zło z innego wymiaru. W walce o przetrwanie, ludzkość sięga po technologię tworzenia portali do innych wymiarów. Musisz użyć tych przejść, aby odkryć prawdę o tym, skąd pochodzi zło i poszukać zapasów, aby pomóc ludzkości odbudować dawny świat… a wszystko to, aby nasz gatunek mógł przetrwać.

Maquette

Destruction AllStars