"Marvel's Avengers": zobacz najnowszy gameplay - już się nie mogę doczekać

Opublikowano 29.06.2020 15:31 -


O grze "Marvel's Avengers" dowiedzieliśmy się już nieco ponad rok temu. Wtedy też podczas targów E3 2019 opublikowano pierwszy trailer. Już wtedy wiedziałem, że gra trafia do mnie na listę "must have".

Teraz opublikowano dłuższy gameplay i utwierdzam się w przekonaniu, że to może być idealne zwieńczenie filmowej sagi Avengers. Premiera gry zaplanowana jest na początek września, miejmy nadzieję że opóźnień już nie będzie.

"Marvel's Avengers" - gameplay

W gameplayu widzimy spory odcinek rozgrywki z Thorem w roli głównej. W poprzednich materiałach mogliśmy zobaczyć innych bohaterów:

  • Kapitan Ameryka
  • Czarna Wdowa
  • Iron Man
  • Hulk
  • Ant-Man

"Zbierzcie się. Pomścijcie niesprawiedliwość. Pokonajcie A.I.M. nadzieją, prawdą i własnymi mocami. Obejrzyjcie zwiastun trybu współpracy z pierwszej odsłony STOŁU STRATEGICZNEGO Marvel’s Avengers!"

Cenega opublikowała przed weekendem także zwiastun pokazujący tryb współpracy w grze:

Przedsprzedaż w trakcie, a osoby, które z niej skorzystają (dotyczy wersji na PS4), otrzymają wcześniejszy dostęp do wersji beta. Według zapowiedzi gracze konsol od Sony mają otrzymać również dodatkowe korzyści, ale na razie nie podano dokładnie, o co chodzi. Marvel’s Avengers zadebiutuje na platformach: PS4, Xbox One, Stadia i PC. Produkcja będzie także dostępna na konsole nowej generacji.

Wieści z Rozładowani.pl