Marvel's Avengers oraz oficjalna odsłona długiego gameplayu

Marvel’s Avengers oraz oficjalna odsłona długiego gameplayu

Opublikowano 21.08.2019 19:31 -


Podczas targów Gamescom nie zabrakło prezentacji wyczekiwanych tytułów, które do tej pory pokazywane były tylko za zamkniętymi drzwiami. Mowa oczywiście o Marvel’s Avengers – grze, która ukazuje wszystkie możliwości niezwykłych wojowników. Square Enix pokazało prawie 20 minut rozgrywki, przedstawiającej głównych bohaterów oraz wstępny zarys fabuły. Jest to dokładnie ta sama zapowiedź, jaką dziennikarze mogli ujrzeć już podczas E3. Jesteście ciekawi czy nowa odsłona Avengersów przypadnie Wam do gustu?

Przyznam szczerze, że jako ogromna fanka całej twórczości Marvela, nie mogłam doczekać się oficjalnej prezentacji najnowszej gry z udziałem najważniejszych bohaterów. Pierwsze informacje podawane przez producentów były bardzo oszczędne, zwłaszcza jeśli mówimy o wszelkich materiałach video. Dopiero podczas Gamescom 2019 gamerzy z całego świata wreszcie mogli ujrzeć pierwszy gameplay, ujawniający początek przebiegu całej gry. To, że ukazany został prolog, nie oznacza jednak, że dzieje się niewiele – wręcz przeciwnie. Zobaczcie sami!

Gra z perspektywy różnych bohaterów – Marvel’s Avengers

Pierwszą rzeczą, jaka rzuciła się w oczy podczas premiery, jest możliwość zapoznania się z grą z perspektywy różnych postaci. Może to oznaczać, że na każdym etapie rozgrywki, gracz będzie kontrolował zupełnie innego Avengera, dzięki czemu pozna moce ich wszystkich. Rzadko spotyka się produkcje, gdzie podczas trwania jednego wątku fabularnego, użytkownik ma za zadanie wcielić się w więcej niż jedną postać. Fani uniwersum będą mieli do dyspozycji aż pięciu bohaterów: Kapitana Amerykę, Iron Mana, Hulka, Czarną Wdowę oraz Thora. Każdy z nich jest zupełnie innych charakterem i inaczej radzi sobie w trudnych sytuacjach, dlatego nie ulega wątpliwości, że na pewno będzie to ciekawa gra pod względem fabularnym.

marvel's avengers

Planowana data premiery

Marvel’s Avengers ma pojawić się na rynku dopiero 15 maja przyszłego roku. Producent sprawdza chyba naszą cierpliwość i dlatego wcześniej nie ukazywał nawet krótkich prezentacji w postaci video. Teraz jednak nie mogę doczekać się jeszcze bardziej tak interesującej gry, która może wnieść coś nowego do świata gamerów. Produkcja doczeka się swojej premiery na PC, Xboxa, Playstation, ale pojawi się też w Google Stadia, o którym pisaliśmy wcześniej tutaj. A jak tam Wasze nastawienie do gry przedstawiającej losy kultowych bohaterów po obejrzeniu pierwszej zapowiedzi?

Wieści z Rozładowani.pl