Marvel ujawnia swoje plany na kolejne lata! 

Marvel ujawnia swoje plany na kolejne lata! 

Opublikowano 31.07.2019 14:50 -


Wielkim fanom uniwersum Marvela na pewno nie uszło uwadze, że ostatni “Spider Man” miał za zadanie zakończyć pewien etap w historii Avengerów. Wielu bohaterów niestety zniknęło z ekranów już na zawsze, kilku postanowiło wieść zupełnie inne życie. Jak więc będą wyglądały dalsze losy superherosów, którzy bronią Ziemi?

Przez ostatnie miesiące wytwórnia skrupulatnie planowała czwarty etap produkcji swoich filmów, nie chcąc zdradzić nawet najmniejszych szczegółów. Teraz jednak możemy Wam zdradzić, jak prezentują się plany na najbliższe dwa lata!

Nowe serie, nowi bohaterowie?

Mogłoby się wydawać, że Marvel chciałby odciąć grubą linią to, co działo się do tej pory. Ku zaskoczeniu fanów jednak na ekrany powróci Czarna Wdowa w własnej serii uniwersum. Dla wielkich fanów Natashy Romanoff na pewno są to świetne informacje, że znów będą mogli podziwiać jej siłę wewnętrzną oraz poświęcenie dla przyjaciół. Film ma trafić do kin już na początku maja przyszłego roku.

Zupełną nowością będzie za to film „The Eternals” czyli “Przedwieczni”. Będą to bohaterowie o niesamowitej mocy, której pochodzenie nie jest do końca znane. Mimo tego, że seria ta nie zyskała wielkiej popularności w naszym kraju, ekranizacja ma duże szanse to zmienić. Nie zabraknie prawdziwych emocji podczas walk przedwiecznych bohaterów, którzy mają szansę odmienić dotychczasowy wizerunek Marvela.

Co jednak może nas zaskoczyć?

Osobiście czekam najbardziej na ekranizację „The Falcon and The Winter Soldier”, która nastąpi dopiero jesienią przyszłego roku. Seria ta pojawi się w formie serialu na Disney+ i nie ulega wątpliwości, że znajdzie rzeszę fanów zarówno wśród młodszych, jak i starszych. Przygody najlepszego przyjaciela Kapitana Ameryki na pewno pozwolą nam powrócić wspomnieniami do ich wspólnych wyczynów z poprzednich części i kto wie, być może również dalsze losy Kapitana.

Spis produkcji na najbliższe dwa lata znajdziecie poniżej.

Filmy:

  • “Black Widow” – premiera 1 maja 2020 roku.
  • “The Eternals” – premiera 6 listopada 2020 roku.
  • “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” – premiera 12 lutego 2021 roku.
  • “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” – premiera 7 maja 2021 roku.
  • “Thor: Love and Thunder” – premiera 5 listopada 2021 roku.

Seriale planowane na Disney+ :

  • “Falcon and the Winter Soldier” – premiera jesienią 2020 roku.
  • “WandaVision” – premiera wiosną 2021 roku.
  • “Loki” – premiera wiosną 2021 roku.
  • “What if” – premiera latem 2021 roku.
  • “Hawkeye” – premiera jesienią 2021 roku.

Planowane są również kontynuacje niedawno rozpoczętej serii, które mają pojawić się w międzyczasie nowych produkcji. Przyznam, że ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tych planów i nie mogę się doczekać, aż pierwsze filmy pojawią się w kinach. A Wy, jakie macie odczucia? 


Autorem artykułu jest Marika Kowalska.

Wieści z Rozładowani.pl