Nowa firma na polskim rynku.

Uznana na całym świecie marka mikrofonów Blue trafiła oficjalnie na polski rynek. Stało się to możliwe dzięki firmie Logitech, która w 2018 roku została właścicielem Blue Microphones i wprowadziła ją do swojego portfolio.

Marka Blue Microphones istnieje od 1995 roku, a jednym z jej najbardziej popularnych produktów jest mikrofon Blue Yeti, z którego korzystają popularni twórcy wideo, streamerzy, podcasterzy oraz muzycy. Wielokrotnie nagradzany przez liczne media branżowe, Blue Yeti jest najlepiej sprzedającym się mikrofonem na USB na świecie.

R E K L A M A

Jako agencja PR marki Logitech, Mindspot Communication & Media jest odpowiedzialne za wszelkie działania public relations związane z marką Blue Microphones – w tym wysyłki sampli do testów.

unnamed

Portfolio Blue Microphones

Poza wspomnianym wcześniej Yeti, w ofercie Blue znajduje się również jego ulepszona wersja – Yeti X, która współpracuje z oprogramowaniem Logitech GHUB. Kolejnym popularnym modelem mikrofonu jest Blue Snowball o charakterystycznym kulistym kształcie. Dla użytkowników Yeti oraz Yeti X Blue przygotowało specjalne uchwyty na mikrofon o nazwach Radius, oraz Compass. Poszukujący kompletnego rozwiązania mogą się zainteresować modelem Yeticaster, który posiada uchwyt w zestawie.

unnamed 1

Nowością w ofercie Blue Microphones są specjalne mikrofony dedykowane dla zestawów słuchawkowych Logitech G PRO – Icepop. Podłączany w miejscu standardowego mikrofonu Icepop znacznie poprawia jakoś komunikacji głosowej i z pewnością przypadnie do gustu graczy oraz zawodowców.