Teraz w panelu bocznym pojawia się ikonka map, po jej kliknięciu otrzymujemy pole wybory, a także ostatnie wyszukiwania w Mapach. Dzięki temu w jednym miejscu otrzymujemy dostęp do wielu funkcji, które oferowane są przez ten ficzer. Widać, że Google odnajduje się w narzędziach tego typu.

Google Workspace zawiera wiele aplikacji biurowych. Funkcje w nich integrują najważniejsze narzędzia (m.in. Gmail, Docs, Meet, Sheets i Kalendarz). Główny cel takiego posunięcia? Oczywiście przyspieszenie czasu pracy i zaoszczędzenie go na przeskakiwaniu z apki na apkę.

Szybsze podejmowanie decyzji twarzą w twarz. Używaj udostępnianych kalendarzy, by sprawdzać dostępność innych osób i planować spotkania za pomocą automatycznych zaproszeń e-mail. Jednym kliknięciem zmień spotkanie w wideokonferencję, korzystając z komputera, telefonu lub tabletu z włączoną kamerą. Udostępniaj ekran, by konsultować pracę z zespołem i móc szybko podejmować decyzje.

Obsługa plików w chmurze

Workspace od Google to przede wszystkim olbrzymie możliwości współpracy. Pliki przechowywane są w jednym miejscu, natomiast dostęp do nich jest z każdego zalogowanego urządzenia. Możemy bez problemu zapraszać znajomych do współpracy, a także pobierać i udostępniać pliki.

źródło: 9togoogle.com


Posłuchaj nas!