Mandalorianin i Obi Wan Kenobi już niebawem na platformie Disney+

Mandalorianin i Obi Wan Kenobi już niebawem na platformie Disney+

Opublikowano 1.10.2019 8:08 -


Fani uniwersum Gwiezdnych Wojen w ostatnim czasie mieli wiele powodów do radości. Nie tylko w grudniu tego roku do kin wkracza kolejna część serii, ale przede wszystkim ogłoszono, że już niebawem można spodziewać się aż 2 seriali z ulubionymi bohaterami. Jednym z nich jest długo zapowiadany Mandolarianin, który ma się pojawić na platformie dopiero za kilka miesięcy. Reżyser wraz z ekipą postanowili jednak zaostrzyć widzom apetyt i zdradzić kilka szczegółów.

Pełen raport, przedstawiony przez IGN, opowiada, jak trudnym wyzwaniem jest reżyserowanie takiego serialu jak Mandalorianin. W końcu oczekiwania widzów są bardzo duże, co na pewno odczuwa nie tylko sam reżyser, ale i cała ekipa filmowa. Przejdźmy jednak do informacji, jakie ujawnił sam Dave Filoni.

Mandalorianin dołącza do serii reżyserowanej przez Dave’a Filoniego

Reżyser poprzednich serialów z serii Gwiezdnych Wojen dołączył także do ekipy Mandalorianina. Sam przyznaje, że praca na standardowym planie była dla niego ogromnym wyzwaniem, wcześniej bowiem brał udział tylko w reżyserowaniu wyłącznie seriali animowanych. Trafił na naprawdę wspaniałych ludzi, którzy wprowadzili go w rzeczywisty świat filmu i konsultowali z nim wszystkie plany. Ostatecznie Dave Filoni ma wyreżyserować dwa odcinki Mandalorianina, w tym odcinek pilotażowy, co oznacza, że pracował on nad materiałem, którego sam nie był twórcą.

mandalorianin

Serial o Obi Wanie Kenobim również nadchodzi!

Fani Gwiezdnych Wojen na pewno nie mogą się doczekać nadchodzących nowości. Ucieszy ich więc fakt, że w roli serialowego Obi Wana pojawi się sam Ewan McGregor. Powoli jest kompletowana również ekipa filmowa, która niebawem na rozpocząć pełną parą pracę nad kolejną odsłoną Gwiezdnych Wojen. Nie podano jednak jeszcze szczegółowych informacji, mówiących o pełnej obsadzie serialu. Znany jest natomiast zarys fabuły, która ma mieć miejsce około ośmiu lat po wydarzeniach w Zemście Sithów. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na kolejne wieści, jakie na pewno pojawią się w najbliższym czasie.

obi wan kenobi

Zarówno Mandalorianin, jak i serial z Obi Wanem w roli głównej, mają pojawić się na platformie Disney+. Ta ma mieć swoją premierę już niebawem, jednak na kolejną odsłonę Star Wars na pewno przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Źródło: Gizmodo

Wieści z Rozładowani.pl