Drugi sezon "Mandalorianina" pojawi się jesienią 2020 roku na Disney+

Drugi sezon "Mandalorianina" pojawi się jesienią 2020 roku na Disney+

Opublikowano 29.12.2019 13:50 -


Nikogo raczej nie dziwi fakt, że po sukcesie, jaki odniósł serial The Mandalorian, Disney+ od razu po zakończeniu postanowił zdradzić przybliżoną datę premiery kolejnego sezonu. Jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich fanów, którzy raczej spodziewali się nieco dłuższego oczekiwania. Tymczasem już za kilka miesięcy znowu będziemy mogli wejść w świat Gwiezdnych Wojen i poznać dalsze losy Baby Yody oraz jego opiekuna, Mandalorianina.

To, że Mandalorianin powróci na ekrany jesienią 2020 roku, ogłosił sam producent wykonawczy serialu. Dokładna data nie jest jeszcze znana, bowiem na nią składa się wiele czynników niezależnych. Oznacza to jednak, że zdjęcia do drugiego sezonu już trwają, więc być może w najbliższym czasie w sieci pojawią się jakiekolwiek wycieki dotyczące fabuły.

Pierwszy sezon Mandalorianina już za nami!

Kiedy pojawiła się informacja o rozpoczęciu produkcji pierwszego serialu z uniwersum Gwiezdnych Wojen, który nie będzie animacją, wielu fanów nie mogło się doczekać premiery. Miała ona miejsce wraz z rozpoczęciem działalności platformy Disney+, czyli 12 listopada, kiedy to udostępniony został pierwszy odcinek Mandalorianina. Mimo że nowa usługa streamingowa nie jest dostępna w naszym kraju, to Polacy pokochali Baby Yodę i pozyskiwali dostępy do serialu z różnych źródeł.

Pomijając nieprzyjemną część tej sprawy, warto pokazać, jak najmłodszy bohater stał się częścią kultury popularnej. Coraz więcej osób poszukuje różnego rodzaju gadżetów, koszulek i innych części garderoby z wizerunkiem małego Yody. Disney dostrzegł w tym dobry interes i sam nawet postanowił wprowadzić do oferty figurkę zielonego malucha, która już niebawem będzie dostępna do kupienia na całym świecie.

Czy drugi sezon Mandalorianina pojawi się w Polsce?

Ostatni odcinek pierwszego sezonu, zdaniem krytyków, stanowił satysfakcjonujące zakończenie, które stanowi idealne wprowadzenie do sezonu drugiego. Nie będę Wam zdradzać szczegółów, bowiem każdy fan powinien samodzielnie zapoznać się z serialem, kiedy tylko będzie to możliwe w naszym kraju. Mam nadzieję, że do czasu pojawienia się drugiej odsłony Mandalorianina na Disney+, platforma trafi także do Polski, gdzie nie brakuje fanów Gwiezdnych Wojen oraz Baby Yody. Jak na razie nie podano żadnych informacji, które mogłyby spekulować o dacie premiery.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl

Poszukujemy do DailyWeb dwóch redaktorów i korekty [Zobacz]

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]