Jeśli macie problemy z rozpoczęciem nowego tygodnia, to z pewnością pomoże Wam w tym kilka interesujących nowości w HBO GO. Serwis codziennie aktualizuje ofertę, ale weekendowe perełki to nie wszystko.

Terminator: Dark Fate to coś dla fanów serii, gdzie możecie zobaczyć dalej młodziutkiego Arnolda. Oprócz tego do oferty trafiło kilka filmów i seriali. Zobaczcie zresztą sami.

Nowości HBO GO

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Mijają ponad dwie dekady odkąd Sarah Connor zapobiegła Dniu Sądu i na nowo napisała losy świata. Dani Ramos (Natalia Reyes) wiedzie spokojne życie w Mexico City ze swoim bratem (Diego Boneta) i ojcem, kiedy wysoce zaawansowany i śmiercionośny nowy Terminator – Rev-9 (Gabriel Luna) – podróżuje w czasie, by ją upolować i zabić. Przetrwanie Dani zależy od jej współpracy z dwiema wojowniczkami: superżołnierką z przyszłości Grace (Mackenzie Davis) oraz zaprawioną w bojach Sarah Connor (Linda Hamilton). Podczas gdy Rev-9 bezlitośnie niszczy wszystko i wszystkich na swojej drodze, cała trójka dociera do T-800 (Arnold Schwarzenegger), który może okazać się dla nich ostatnią nadzieją.

30-metrowa fala

Serial dokumentalny HBO podąża za pionierem surfingu Garrettem McNamarą, który po wizycie w Nazaré w Portugalii wyniósł swój sport na wyżyny i pomógł przekształcić małą wioskę rybacką w czołowe na świecie miejsce do surfowania.

Minjan

David jest nastoletnim studentem jesziwy, który mieszka na Brooklynie ze swoją rosyjsko-żydowską rodziną imigrantów: apodyktyczną matką i agresywnym ojcem. Chłopak czuje się przytłoczony ograniczeniami swojej konserwatywnej wspólnoty religijnej. Pocieszenia szuka w książkach Jamesa Baldwina, alkoholu, a ostatecznie w barze gejowskim w East Village i pracującym tam szykownym barmanie. Gdy David doświadcza seksualnego i duchowego przebudzenia, zaczyna konfrontować się ze swoimi tożsamościami jako imigrant, Żyd i homoseksualista.Czuła historia samopoznania, której akcja osadzona w szybko zmieniającym się Nowym Jorku lat osiemdziesiątych XX wieku. Produkcja zdobyła nagrodę na L.A. Outfest.

Biały Lotos nowy odcinek

Satyra społeczna z akcją osadzoną w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach. Serial podąża za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów.

Sekretne życie Waltera Mitty

Walter Mitty (Ben Stiller) to nieśmiały przeciętniak, który lubi śnić na jawie. Ma niezbyt ciekawą pracę w magazynie Life i potajemnie podkochuje się w koleżance z pracy Cheryl Melhoff (Kristen Wiig). Kiedy szef ogłasza, że czasopismo zostanie zamknięte, a pracownicy zwolnieni, Walter dostaje przesyłkę z negatywami. Jedno ze zdjęć ma być zamieszczone na okładce ostatniego wydania magazynu, niestety brakuje go w paczce. Mitty postanawia wyruszyć na Grenlandię w poszukiwaniu fotografa, który jest autorem zdjęć, i zarazem spełnić marzenia o pełnym emocji życiu. Wyróżniona dwiema nominacjami do nagrody Saturna produkcja z trzykrotnie nominowanym do nagrody Emmy Benem Stillerem i nominowaną do Oscara Kristen Wiig w rolach głównych. Jej reżyserii podjął się sam Stiller.

Złe drogi

Cztery historie rozgrywające się podczas wojny na drogach Donbasu. W tym pogrążonym w chaosie miejscu nie ma bezpiecznych przestrzeni i nikt nie może zrozumieć, co się dzieje. Niektórym jednak udaje się sprawować władzę nad innymi. Ale na tym świecie, gdzie jutro może nigdy nie nadejść, nie wszyscy są bezbronni i nieszczęśliwi. Nawet najbardziej niewinne ofiary mogą dostać od losu szansę na przejęcie kontroli nad sytuacją.Nominowane w piętnastu kategoriach do nagród przyznawanych przez Ukraińską Akademię Filmową debiut reżyserki Natalii Worożbyt.

Cudotwórcy nowy sezon

Trzeci sezon serialowej antologii z Danielem Radcliffem i Stevem Buscemim w rolach głównych. Tym razem fabuła osadzona jest na Dzikim Zachodzie.