Fani serii Diablo już zacierają ręce. Zapowiedziana nie tak dawno temu gra Diablo II: Resurrected wreszcie z oficjalną datą premiery. Produkcja pojawi się w sprzedaży już 23 września, zatem idealnie na jesienne wieczory. Pozycja ta przyciągnęła w oryginalnej wersji miliony fanów przed komputery.

Teraz wersja w pełni odświeżona będzie bardziej dostosowana do wymagań obecnych maszyn. Fabuła pozostanie ta sama, dlatego sam z chęcią odpalę Diablo II na swoim blaszaku.

Diablo II Resurrected premiera we wrześniu

Czy czujesz już piekielny ogień? Niebawem nadejdzie czas, by zmierzyć się ze sługami Diablo! Już 23 września możesz raz jeszcze rzucić się w pogoń za tajemniczym Mrocznym Wędrowcem w Diablo II: Resurrected. Poznaj losy członków Mrocznej Trójcy: Diablo, Mefista i Baala w 5 aktach epickiej opowieści i wciel się w wybraną spośród 7 legendarnych klas – a to wszystko w rozdzielczości do 4K Ultra HD.

-czytamy w oficjalnym mailu informującym o premierze.

Unieśmiertelniony w niezliczonych pieśniach i opowieściach barbarzyńca to niezrównany wojownik, którego przeciwnicy rychło posmakują jego topora. Jeśli dokonasz zakupu przedpremierowego Diablo II: Resurrected, otrzymasz Dziedzictwo Arreat – zestaw do transmogryfikacji w Diablo III inspirowany klasą barbarzyńcy z Diablo II. Gracze, którzy zakupią grę w przedsprzedaży, mogą również otrzymać wczesny dostęp do otwartych beta-testów Diablo II: Resurrected, które odbędą się w sierpniu na wybranych platformach.