Po krwiożerczym i męczącym procesie rekrutacji, wielu zwrotach akcji, właściwie rzutem na taśmę zyskaliśmy nowego członka naszego zespołu. Poznajcie Jakuba Kądziele, który przejmie u nas role i obowiązki New Business Managera!

W tym roku mamy bardzo ambitne cele, zarówno te contentowe, ale także i te związane z finansami. Nie da się ukryć, że bez budżetów niewiele uda się zrobić, dlatego tak bardzo ważne jest, by znaleźć właściwą osobę. Jak wiecie, gdzieś od początku grudnia szukaliśmy człowieka na stanowisko New Business Managera i udało nam się znaleźć idealnego kandydata. Kuba Kądziela to osoba, która wiele z naszą branżą miała wspólnego, a przede wszystkim to postać, która ma ogromne doświadczenie w sprzedaży i doskonale zna realia naszego technologicznego światka.

T07NF5M1S U04JLEXPY4B ac11f75a9cfd 512
Jakub Kądziela

Niezmiernie się cieszę, że dołączyłem do zespołu, w którym będę dbał, by najnowszego sprzętu na testy nigdy nie zabrakło.

Kuba przez ostatnie kilkanaście lat odpowiedzialny był za obszary sprzedaży, w kilkunastu mniejszych i większych firmach, osiągając spore sukcesy. Na to liczymy również i my, bo plany na ten rok mamy bardzo ambitne. Przede wszystkim chcemy bardzo mocno się profesjonalizować i odejść od modelu pół-hobbystycznego. Ponadto mamy plan podwoić ruch i bardzo mocno rozwijać Rozładowani.pl. No i przede wszystkim rozwiązać problem widoczności w Google News (mamy ekspertów, którzy wyciągają nas z tarapatów).

Tym samym dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w rekrutacji, a paru naszych Czytelników było, co naturalnie bardzo cieszy. Planów jest sporo, Kuba na pewno będzie naszym kluczowym graczem, który będzie miał ogromny wpływ na ich realizacje. Trzymajcie za nas kciuki!