Mamy dla Was niespodziankę - kto pierwszy ten lepszy!

Mamy dla Was niespodziankę – kto pierwszy ten lepszy!

Opublikowano 10.05.2018 20:14 -


Gdy zamówiliśmy pierwszą partię dailywebowych naklejek, nie byliśmy przygotowani na dość spore zainteresowanie nimi. Dlatego też zamówiliśmy dodatkową partię, by móc Wam ją rozdać. Świeżutka partia czeka na rozdanie, więc oczekujcie jutra!

Zamierzamy je rozdać w dwóch sposobach. Pierwszy to zasada: kto pierwszy, ten lepszy, druga zaś będzie wymagała udzielenia odpowiedzi na pytanie konkursowe. W pierwszej kolejności informację o tej akcji, dostaną wyłącznie osoby, które zapisane są do naszego newslettera. 10 partii naklejek zostanie rozdanych tym kanałem, więc jeśli chcecie się zmierzyć z czasem, zapraszamy Was do zapisania się do newslettera, a z samego rana jako pierwsi otrzymacie instrukcje, gdzie i co należy zrobić. Będziecie potrzebowali… dosłownie kilku sekund :-)

Formularz macie poniżej:

[mc4wp_form]

Chwilę później opublikujemy wpis na blogu, z instrukcją jak powalczyć kolejną pulę. W tym wypadku będzie trzeba poświęcić przynajmniej kilkanaście sekund, ale o wygranej będzie decydować kreatywność.

Zasubskrybowanie naszego Youtube też może być pomocne.

W drugim modelu oddamy aż 20 zestawów naklejek. Jeśli akcja będzie się cieszyć zainteresowaniem, zamówimy kolejną partię naklejek! Czekajcie na jutrzejsze informacje :-)

Wieści z Rozładowani.pl