Mamy dla Was komiks Stranger Things! #2
Mamy dla Was komiks Stranger Things! #2

Opublikowano 22.05.2019 21:45 -


Ci, którzy śledzą naszego dailywebowego Instagrama doskonale wiedzą, że wraz z ostatnią wizytą kuriera, trafiło w nasze ręce kilka sztuk komiksów na podstawie świetnego serialu Stranger Things. Chcemy Wam je oddać, ale i przy okazji zrobić prostą serię konkursów.

Znamy już zwycięzcę pierwszego konkursu, który został wyłoniony dosłownie kilka minut temu. Czas na kolejną odsłonę, tym razem pytanie konkursowe zostało umieszczone na naszej grupie na FB. Będziecie musieli się do niej oczywiście zapisać, by udzielić odpowiedzi. Oczywiście zaraz po rozwiązaniu konkursu, możecie się wypisać, ale oczywiście nie powinniście! ;-)

 Link do Pytania

Na Wasze odpowiedzi czekamy w dedykowanym wątku na naszej grupie na Facebooku: DailyWebsters.
Macie czas do jutra 23.05.2019, do godziny 21:00

Liczymy na Wasze pomysłowe, kreatywne lub zabawne komentarze. Wybierzemy w redakcyjnym głosowaniu autora najlepszego komentarza. Do wygrania 1 egzemplarz komiksu Stranger Things. Po drugiej stronie. Zwycięzca zostanie ogłoszony w komentarzach na grupie, chwilę po upływie terminu zgłoszeń.

kolejne dni, kolejne konkursy - jak wziąć udział?

Jeśli zapiszecie się do naszego bezspamowego niuslettera, to wyślemy Wam informację! Drugi konkurs już jutro, kilka minut po 21:00! Powodzenia!